Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2008, 10:57   #1
bjk_bjk

bjk_bjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry Zırlaya zırlaya zirveye!..(Şekip Hazar)

Zırlaya zırlaya zirveye!..
Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımının galip geldiği neredeyse tüm maçlardan sonra hakemlere yönelik eleştiriler yapıyor...
Halbuki Beşiktaş bu karşılaşmalarda futbol adına sahaya hiçbir güzellik yansıtamıyor...
Zaten taraftarlar da lider olan takımlarının oyununu hiç beğenmiyor...
Cumartesi sabahı ve salı geceleri Radyospor’da yaptığım programlarıma telefonla bağlanan Beşiktaşlı bir çok taraftar, bunu açıklıkla dile getiriyor...
Bu açıdan bakıldığında Ertuğrul hocanın, takımın teknik patronu olarak öncelikle kendisini eleştirmesi gerekmiyor mu?...
Ancak o sürekli yanlış adres gösteriyor...
Doğrudur, Beşiktaş’ın bu sezon hakemlerden yana hiç şansı olmadı...
İyi de hakem hataları hep onların aleyhine mi işliyor?..
İşte son Trabzonspor maçını hep birlikte izledik...
Barış Memiş denilen o güzelim çocuğa sadece Beşiktaşlı futbolcular değil, maçın hakemi Bülent Yıldırım da nasıl acımasızca kıydı?..
Zavallı çocuk “Ben hiçbir şey yapmadım” diyerek şaşkın ve ürkek bir vaziyette ama kesinlikle efendice sahayı terk etti...
Peki sormak istiyorum Ertuğrul Sağlam’a...
Bülent Yıldırım Trabzonspor’u adeta gasp ederken, neden “Bu maçta da rakibimize haksızlık yapıldı” demiyorsun?..
Demiyorsun çünkü işine gelmiyor...
Herkes gibi sen de her şeyi kendine yontuyorsun...
Ayrıca Trabzonspor da en az 5 gol net pozisyonu bulurken Ertuğrul Sağlam, defansında yaşanan komiklikleri hiç görmüyor mu?..
Ya Barış Şimşek haksız yere atılırken hakemi alkışlayan Baki Mercimek’e ne demeli?..
Gülsem mi, ağlasam mı Mercimek’e gerçekten bilemedim...
Lider Beşiktaş iyi oynamıyor beyler!..
Ayrıca bazı mimli futbolcuların hakemi kandırmaya yönelik davranışları da sürmeye devam
ediyor...
O yüzden Ertuğrul Sağlam önce kendi kapısının önünü süpürsün, kalksın ondan sonra hakemlerden şikayet etsin...
Zira; böyle ağlaya ağlaya lider olmak Kara Kartal’a yakışmıyor...
bjk_bjk Ofline   Alıntı ile Cevapla