Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-03-2008, 18:14   #6
sierra
Dişi Kartal

sierra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Ayche´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
şunu idrak etmekte zorlanıyorum nasıl bu kadar pervasızca daha düne kadar yere göge sıgdıramadıgımız takımımızı, şimdi yerlere vurabiliyorsunuz.Sadece bu konu için söylemiyorum bu yazdıklarımı , forumda futbolla ilgili baktıgım her konuda bir umutsuzluk var ..Futbolun bir oyun oldugunu unutuveriyoruz bazen , pcde oyun oynar gibiyiz eleştiri yaparken hep biz kazanalım hep biz üstün olalım... Yenilecegiz de , eze eze yenecegimiz maçlarda olacak bunu kabullensek hayal kırıklıgı da yaşamayacagız sanıyorum
aychecim yeniyoruz diyoruz ki;
"arkadaşlar yendik ama bakın şöle şöle zaaflar var bunları görmezden gelmeyelim"
herjes ayaklanıyo yenmişiz işte nie ortalığı karıştırıyosunuz, yok ne istiyosunuz 3 puan işte güzel futbol olsa ne olacak,ingilteremi burası.........

yeniliyoruz diyoruz ki:
"şuralarda şöle hatalar oldu bunlar olmasın"
herkes ayaklanıyo yenerken konuşmuyodunuz, iyi gün beşiktaşlılarısınız ölesiniz bölesiniz.
Şimdi ben soruyorum ;
yenerken konuşmıycaz, yenilirken konuşmıycaz, yönetim ego tatmini için kovduğu bosque ye 8 milyon borç ödicek konuşmıcaz, takım avrupanın en farklı yenilgisini alcak konuşmıycaz, kupada rizeye alancez konışmıycaz, BEŞİKTAŞ gibi bir kulup 137 hafta sonra lider olduk diye bayram edecek hale getirilecek konuşmıyacaz, binbir hileyle 10 puanımız yenilecek yönetim pafla çıkcaz deyip döneklik edecek bizi alaleme pafla çıkıyodunuz noldu? diye madara edecek konuşmıycaz, allahın kör ebesi antalyaya antremana gelen takımdan alınan GORDON avrupanın en iyi savunmacısı diye çıkıp bizi salak yerine koyacaklar konışmıycaz, higuain+diatta+gordon+yozgatlı+youla+ailton ve bunun gibi buraya sığmayacak binbir transfer fiyaskosu görücez konuşmıycaz, beşiktaşın borcu 90 milyon olcak konışmıycaz, beşiktaşın geleceği olan fulya+5 senelik telif hakları reklam gelirleri+ beşiktaşın 20 senelik geliri çatır çatır harcanacak konuşmıycaz....

Allah aşkına biz ne zaman KONUŞUCAZ

kimse bana hep destek tam destek sene sonunda şampiyon olunca sen sevinme demesin. BEŞİKTAŞIM şampiyon olsun da ben gerekirse SEVİNMEYEYİM. Ama artık şu anlaşılsın başımızdaki yönetim BEŞİKTAŞIMIZA ZARAR vermektedir. Bizim aşkımız da renkleredir. Biz beşiktaşımıza olan aşkımızdan bu olanlara göz yumdukça olan BEŞİKTAŞIMIZA olmaktadır. Bu sene şampiyonluk gelsin gelmesin yönetimin kendine çeki düzen vermesi gerekmektedir, her ne kadar iyi niyetli olsalarda malesef yönetimimiz gerçekten ZAYIFTIR. Bizler beşiktaşlı olarak Beşiktaşımıza sahip çıkmalıyız ve gerektiğinde tavrımızı koymalıyız yoksa bu maçı almışız bu sene şampiyon olmuşu kaç yazar.

Konu sierra tarafından (23-03-2008 Saat 18:21 ) değiştirilmiştir..
sierra Ofline   Alıntı ile Cevapla