Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-03-2008, 18:56   #1
arnavut

arnavut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs up Tesekurler Besiktas fans & Turkey

Sorry to write in English, but I'm not that good in Turkish.

I just saw the video of Besiktas vs crvena zvezda, and the Besiktas fans were shouting Kosova Kosova and the Arnavut flag. Tessekurler. I am a Kosovar from USA.

Ps. When I was a kid I used to watch Turkish football games and Besiktas was my favorite team. I remember Christopher Daum when he was the coach back then.

Also, thank you to Fenerbahce that were shouting Kosova against Sevilla (I hate spanish teams) and i was cheering for Fenerbahce against Sevilla. I know you don't like Fenerbahce, but I wanted Sevilla to lose so bad

------------------------------------------------------------------------

TÜRKÇESİ

Öncelikle Çok kötü Türkçem olduğu için İngilizce yazıyorum bunun için özür dilerim. Şİmdi Beşiktaş ve Crvena Zvezda maçı videosunu izledim ve Beşiktaş taraftarlarının kosova kosova diye bağırarak arnvautluk bayrağı taşıdıkların ıgördüm, teşekkür ederim ben Amerikada yaşayan bir Kosovalıyım.

Not: ben çocukken Türkiyenin Futbol maçlarını izlerdim, favori takımım Beşiktaştı. Teknik Direktör Daumu hatırlıyorum.
Ayrıca Fenerbahçeye de teşekkür ediyorum onlarda sevilla maçınd akosova için bağırdılar. Sizin fenerbahçeyi sevmediğinizi biliyorum ama bende sevillanın yenilmesini istedim.

Konu SahEmre tarafından (25-03-2008 Saat 13:32 ) değiştirilmiştir..
arnavut Ofline