Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-03-2008, 10:28   #9
bjk19.03

bjk19.03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
BLACKS-EAGLESS´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya hadi ordan ya bu transfer bu kadro bu sene ertuğrul efendinin eseri , hepsini o aldırdı . YETER BE SATILIK MEDYADAN BETERSİNİZ MARİFET BELLEDİNİZ YÖNETİME SÖVMEYİ , KAÇ KURUŞ HAYRINIZ DOKUNDU BEŞİKTAŞ A . SUSUN OTURUN BE . DIRDIR ETMEYİN.
önce adam ol sonra konuş sen kimsin lan senin ne hayrın var embesil sizde durmadan ertuğrula sallamayı bi halt bildiniz. bu yönetim değil mi pafla çıkıcam diyip lafını yiyen bu yönetim değil mi ismet arzuman istifa edicek diyen bu yönetim değil mi affan keçeci istifa edicek diyen hani ne oldu koca bir sıfır. bu ertuğrul HOCA nın eseri ise sen bu işi bırak koca transfer döneminin sonuna kadar gordonu almak için beklediğine inanıyosan sen fazla dırdır etme.asıl satılık medyadan beter olan deve kuşu gibi kafanızı kuma gömenlersiniz. yerden yere vurduğunuz ertuğrul hoca liderken niye sustunuz (beşiktaşa zarar vermemmek için dimi bizde yedik) 1 mağlubiyet hemen salla hocaya
GORDON GİBİ BİRİNİ ALMAK İÇİN SON DAKİKAYA KADAR BEKLENDİĞİNİ DÜŞÜNENLER TAMAMEN YÖNETİM YALAKASIDIR.