Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-06-2006, 19:31   #55
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

antremanlara gelmemek mi ya valla hiç içime sinmese de ben de bazı arkadaşlara katılıyorum bu tavırlarla dünya yıldızı da olsa asla verim alınamaz bi oyuncudan hele ki bir futbolcu için en önemli şeylerden biri hele ki o yaştaki oyuncu için en önemlisi buyken böyle bir tavır kesinlikle yanlış bakın dünyanın şu an en önemli oyuncusu olarak gösterilen Ronaldinho show tvde geceleri gösterilen World Challange die bi programda hep demeçler veriyor işte gençlere öneri falan tarzında adamın iki lafından biri antreman ne olursa olsun kendinizi devamlı antremanlarla geliştirmelisiniz hiç durmamalısnız diyor ki bu onu dünya starı yapan en önemli özelliği bence ama tabii ki kulağının çekilmesi de yanlış ona profesyonelliğin daha güzel bi yolla anlatılması lazım ama bunu bahane etmek çok komik herkes öğrencilik dönemlerinde bu tarz şeyler yaşar sudan sebepler uydurulmasın konu paraysa gelecekse açıklasınlar delikanlı gibi yoksa BJK sevgisi böyle basit bir nedenden yok olmaz. Ben her zaman BJK da genç oyuncuları görmeyi isterim alt yapımızdan en az 2 oyuncunun ilk 11 de düzenli olarak yer almasını isterim. Ama herkes önce yerini bilmeli Muhammed hakkında çıkan bu haberlerin yalan olduğuna inanıyorum ama doğruysa açıkçası BJK da kalmasının hiçbir anlamı yok...
dartheagle Ofline