Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-03-2008, 03:22   #1
varada

varada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nobre Fener i avlayacak

Süper Lig’in 2. yarısında golleriyle takımını sırtlayan Mert Nobre Cumartesi günü eski takımı Fenerbahçe’yi de avlayacağını söyledi
SÜPER Lig’in 2. yarısıyla birlikte Beşiktaş’ın en skorer ismi olan Brezilyalı futbolcu Mert Nobre, Cumartesi günü İnönü Stadı’nda oynanacak karşılaşmada Fenerbahçe’ye özel bir tarife uygulayacağını ifade etti. Brezilya asıllı Türk futbolcu yaptığı açıklamada, “Fenerbahçe karşısında da gollerime devam edeceğim. Kendimi çok formda hissediyorum. İnönü Stadı’nda taraftarımız önünde çok daha iyi oynuyorum. Fener karşısında 1 golle yetinmeyip, duble yapabilirim. Özellikle Holosko’nun takıma katılmasıyla birlikte performansımı istediğim seviyeye getirdim. Golcülük öyle birşey ki, gol attıkça daha çok atıyorsunuz. Top sizi daha çok seviyor” diye konuştu. Ligin ilk yarısında sadece Gençlerbirliği maçında 1 gol atan Nobre, ikinci yarıyla birlikte adeta patlama yaşadı. Son 6 dakikasında oyuna dahil olduğu Süper Lig’in 2. yarısının ilk maçında Konyaspor’a galibiyet golünü atarak seriye başlayan Nobre, daha sonra da tam 7 kez rakip fileleri havalandırdı. Breziyalı golcü böyledece toplamda 9 gole ulaştı.