Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-03-2008, 20:08   #8
neilblack
Bağdat Kartalı

neilblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alperenkartal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar artık hakem hatalarına dur demenin vakti geldi. Stadta küfür ederek hakem camiasının ilgisini üzerimize çekemeyiz veya içimizdeki nefreti kusamayız. artık protesto şeklimiz değişmeli. dün fb maçında kötü oynamasına oynadık ama yenilgide mukakkak hakemin katkı payıda vardı. fb ile ilk yarıda oynanan maçta devied atılmamış birde golümüz verilmemişti. bu maçta yine penaltımız verilmedi ve hakem faullerle oyunu katletti. eğer sadece fb maçlarında hakem hataları olmasa şuan ligde fbden önde yer alacaktık. ben burada bir fikir ortaya atıyorum. büyük bir taraftar kitlesi ile leventteki futbol federasyonuna gidelim ve Beşiktaş taraftarına yakışacak bir şekilde protesto edelim. bu mesajı tüm Beşiktaşlı arkdaşlarımıza iletelim ve bir gün belirleyelim. fikirlerinizi bekliyorum.
----------tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

BU KONUYA BEŞİKTAŞFORUM ÜYELERİNCE İLGİSİZ KALINMASI ÜZÜNTÜ VERİCİ.
çünkü bizim hakemlere tepki vermemiz anlamsız...bir tepki vereceksek tepkimizi yönetime verelim taraftarın tepkisiyle hakem hataları düzelmez adam gibi bir yönetimin olur masaya yumruğunu vurduğunda olay biter biz ne futbol oynuyoruz ki hakeme kızıyoruz yönetim gitmedikçe hakemleri protesto etmek boş iş bu benim fikrim senin fikrine de saygım var