Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-03-2008, 00:19   #45
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
blackpower´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben bunu transfer le kıyaslamıyorum hoca oyunu okuyamıyor durum bu işte hala da acemidir .Yanlış transfer olacaktır bunuda kabull ettik ama en azından bi oyunu okusun ya bole acemi hoca bizim işimize yaramaz bir cok takımda yanlış transferler var alışamayan uyum sağlayaman futbolcular filan . Bunlara bişi demiyorum ama hocanın anlayışı ve okuyuşu olmalı devamlılığı olmalı bunlar hala cok eksik hocada.Mellberg Coloccini de gelseydi bunlardan biri hala aynı olacaktı ..Cunku maç içinde hamleler oyun okuyuşu akıllıca kurtca taktikler geçer hoca bakımından .B u yonleri çok yetersiz demk istediğim ki bilgisi beşiktaşımız için yetersizdir..Oynamayan futbolcuyu oynatabilen bir hoca gerek bunuda deneyimli hocalar yapar .
yahu guzel kardesim oyunu okuyamiyormus ibrahim uzulmezin rezilliklerini anlayip cikardi ali tandogani saga cekip toramani one almadimi colinle guc dengesini saglamak icin bakiyi sola cekmedimi senin gokhan zan denen okuzun yarim metrelik adama kafa vurdurursa ikici yari senin takimin tam feneri ezmeye baslamisken okuz baki 4 tane bosta adam varken tutupta topu rakibin ayagina verirse hoca buna birsey yapamaz colocciniyi alin dedi olmadi melberg dedi olmadi 3. isim meite dedi oda olmadi hadi drpic olsun 4. isim dedi oda olmadi aramizda hala gordonu hocanin aldirdigina inanan salaklar var kaldiki iyi kotu hala tartisilir defansin pozisyon hatasini hoca engelleyemez ben hocamin yerinde olsam sizin gibiler yuzunden ceker giderim bu takimdan siz hepiniz yabanci asigi adamlarsiniz 4 hoca degisti bu takimda kisa vadede is bekliyorsaniz gidin siz luceskunuzu getirin biz hocamizdan memnunuz