Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-03-2008, 00:49   #25
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[quote=Meric;584131]Her insan hata yapar,herkes geçmişine baktığında belki bundan az belki de bundan fazla hata yapmıştır,azize ilk senelerinde o kadar parayı sokağa atıp çuvallamadı mı? 2 kere klübü bırakıp bir daha aday olmam deyip döneklik yapmadı mı? eğer beğendiğiniz başkan tipi oysa...[/quote sana katiliyorum bu konuda ancak bu yonetim hala cok hatalar yapiyor baskan bu sene gercekten biraz duruldu acikcasi bu sene fazla canimi SIKMIYOR ancak yonetim kurulu zayifladi bu baskan bunu nasil goremez nasil bi onlem alamaz kardesim insan bi yonetim tazelemezmi yonetim kuruluyor seciliyor ve 6 ay sonra en onemli adamlardan 4 5 tanesi istifa ediyor yada ettiriliyor yerlerine kimse bakmiyor ya bu adam gidecek yada duzeltmesi gereken daha cok seyi oldugunu gorup ona gore davranacak bukadar buyuk bir taraftar destegini arkasina almis bir klubun baskaninin bunlari degerlendirememsi tamamen bir fiyaskodur besiktas bukadar buyuk bir potansiyelle nasil hala baskaninin cebinden para alan bi klup olabilir