Konu: Nobre
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-06-2006, 18:26   #13
autopsy

autopsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ksklikartal´isimli üyeden Alıntı
arkadaşlar yahu biz bu adama bütün sene sövmedik mi, kendini yere atıyo elle kolla gol atıyo, adamları haksız yere oyundan attırıyo diye. aynı şeyleri şanlı formamız altında da yapınca ne yapacağız ne diyeceğiz hemen tepkimizzi koyacak mıyız yoksa alkışlayacakmıyız.hem kim ne derse desin eziklerin kapıya koyduğu bi adamı ben ne inönüde ne de başka bi yerde görmek istemiyorum,o parayla bobnun bonservisinide alırdık belki dahada isimli birini de alırdık
Ya sıkılmadınız mı bu konudan artık yaaa.Ben de sevmiyorum bu adamı ve Beşiktaş'ımıza yakıştıramıyorum ama artık yeter.Yapacak bi şey yok.Bu adam burda oynayacak ve de umarım başarılı olur.Ayrıca FB onu kapının önüne koymadı kardeşim.FB nin onu satın almaması ile kapıya koyması aynı şey değildir.Biz de o zaman şu an Bobo'yu kapının önüne koyuyoruz.Tepki koyarak ne kazanacağız onu da anlamış değilim.Buradaki Nobre'ye söven sayan şöyle adi böle karaktersiz diyen tüm Beşiktaşlı kardeşlerime soruyorum.Evet haklısınız bence de öyle ama A.Hassan ve A.Dursun efendilere de böyle tepki koydunuz mu acaba? Çok mu farklı adamlardı sanki.35 kere elle gol atmaya çalışan adam için A.Dursun Seba gitsin demeyi bildiniz ama.İki ay önce yere göğe sığdıramadığınız Tümer efendiden de daha iyidir ayrıca.Sığdıramadığınız diyorum çünkü ben hiç böyle düşünmedim.Hatta Metin'li Ali'li Feyyaz'lı vs vs kadrodan sonra işler çok değişti ve o dönemden sonra Mehmet Özdilek ve Ertuğrul hariç kimsenin Beşiktaş'lılığına inanmadım.O eski günler maalesef geride kaldı arkadaşlar.Bu adamlar paradan ve başarıdan başka bi şey düşünmüyor artık.Ben de sizin gibi düşünüyor ve böyle futbolculara uyuz oluyorum ama sorun sadece Nobre'de değil.Takımda bize yakışmayan tek adam Nobre diyorsanız çıkıp sövelim hep beraber ve uzaklaştıralım şanlı Beşiktaş'ımızdan ama ben buna inanmıyorum.En yakın örnek Tümer Metin ve daha içeride neler olabileceğini kimse bilemez.Artık ben şöyle Beşiktaş'lıyım,vursalar gitmem,kesseler acımaz gibi palavralara karnım tok.Şu takıma zarar vermeyi bırakalım artık.
autopsy Ofline