Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-04-2008, 13:48   #9
_Blackseagless_
Banned

_Blackseagless_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
neilblack´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ne kadar sert cevaplar yazıyorsun neden bu kadar sinirlisin anlamıyorum..seninle aynı fikirde olmayan insanlar bu işten anlamıyor mu...senin doğru düşündüğünün garantisi var mı? ben nedenini aşağı yazıyorum başka bir arkadaşa cevap yazarken

Bak ben sana sert cevap yazmadım arkadaşım . tepkinde hatalı olduğunu örnekler ile anlattım . Hatanı kabul edeceğine hala işi başka yöne çekiyorsun , Ben sert yazıyomuşumda bilmem ne arkadaşım bırak beni önceki mesajımda verdiğim örnekleri incele ve neden genç transfere karşı olduğunu ve niye ille de moruk starlar istediğini söyle . Burada fikirlerimizi tartışarak doğruyu bulacğız , mesela senin gibi bir arkadaş daha var pascal nickli daha anlamadan dinlemeden tanımadan bir transfer haberi duyduğu an muhalefete başlıyo vay o oyuncu alınırmıymış vay o oyuncu hakkında eminmiş kazmaymışta bilmem ne de bin türlü laf, işte ben buna kızıyorum tanımadığın futbolcu hakkında sert muhalefet edilmesine karşıyım . Önce bir adamı öğrenin izleyin ondan sonra sert muhalefet edecekseniz edin .

Bu konuyu incele bakalım senden başka muhalefet eden varmı .

Lütfen biraz daha sakin olun .Daha sakin akıllıca doğru muhalefet edin .

saygılarımla

Konu _Blackseagless_ tarafından (11-04-2008 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir..
_Blackseagless_ Ofline   Alıntı ile Cevapla