Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-04-2008, 14:23   #13
neilblack
Bağdat Kartalı

neilblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalim_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Schalke Lincolnü sattıktan sonra yerine Rakitic diye bir adam aldı,ne adamı çocuk!..Onun çok iyi topçu olduğunu biliyorlardı ve hiç yaşına falan bakmadanda verdiler formayı.Schalkeyi o taşıyor şu anda mesela.Lyondada var böyle oyuncular mesela,Portoda da var...Yani yapanlar yapıyor...Elbetteki hepsi genç olmasın,buna bende katılıyorum.Ama böyle oyuncular bulduğumuz zamanda kaçırmayalım,sadece fubolundan değil parasındanda yararlanabiliriz bunların.Mesela bugün 5'e alıp 2 sene sonra 20'ye satarız.Bunlar gerçekten böyle oyuncular,dev kulüpler böyle oyunculara gözlerini kırpmadan verirler bu paraları...
tamam aynı şeyleri düşünüyoruz ben de modric gibi gençlerin alınmasını istiyorum geleceği parlak kendini ispatlamış yetenekli gençleri alalım ama takımımız şu anda gerçekten çok genç ve tecrübesiz bir iki ismin yerine tecrübeli insanlar transfer edildikten sonra kimsenin modricin alınmasına karşı çıkacağını sanmıyorum(her ne kadar çoktan elimizden kaçırsakta) tecrübeli insan 32 yaşından büyük olmak zorunda değil ama daha geçnleri almak için kulübün mali yapısı maalesef yeterli değil

Konu neilblack tarafından (11-04-2008 Saat 14:26 ) değiştirilmiştir..
neilblack Ofline   Alıntı ile Cevapla