Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-04-2008, 10:23   #10
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
BLACKS-EAGLESS´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
prit sana sadece hadi oradan denir , sezon öncesi bir çok isimli isimsiz futbolcu ile anlaşıldı ama SENİN O GÜYA MASUM ERTUĞRUL UN YEDEK KULÜBEDE OTURTAMAM DİYE HEPSİNİ RED ETTİ HAL BÖYLEYKEN SEN NASIL DİYORSUN ERTUĞRUL YOKSULLUKLA MÜCADELE ETTİ YOK ONA FUTBOLCU ALMADILAR . Ertuğrul ve destekçilerinin bunu deme hakkı yok . ertuğrul kimi istedi ise aldı yönetim ama ertuğrul yaptığı amatörlüklerle şampiyonluğun kayıp edilmesinde %50 sorumludur diğer %50 sorumlu ise başkan dır. Ha diyeceksin ki ertuğrul beyefendi adam evet beyefendi adam ama beyefendi olmak takımı iyi yapmak demek değildir , beyefendi olması ertuğrul un amatörlüğünü örtmez.

Demirören , ertuğrul u da al git , yeter artık istifaaaaaaa.
Sen bilip bilmeden atıyorsun yaa,yönetim hangi yıldız futbolcuyu aldı Allahaşkına.Legroya yıldız mı diyorsun sen,geçen senenin istatistiklerine bak bakalım adamın,bir sezonda kaç maç oynamış?Ertuğlul hoca kimi istemişse aldı diyorsun Yönetim?Yaa Allaahşkına bırak dalga geçmeyi,adam akıllı bir tane stoper,adam akıllı bir tanede ortasaha istedi Ertuğlul hoca.Eeee yönetim ne yaptı peki,eline kör Gordonu verdiler,al sana geleceğin yıldızı dediler!..Ortasaha transferinide es geçtiler,sonra Ertuğlul hoca suçlu hea,vay anasını!!!Ertuğlul hocanın hataları yok mu elbete var,en büyük hatası futbolcularına bu kadar güvenmesi,onları şımartması zaten.Ama işte gördük,hepsi hocayı yarı yolda bıraktı,onlar bu hocayı satar da!..Ertuğlul hocanın Diatta ve Higuain transferleri yanlış olabilir,transferde yanlış yapmayan hoca mı var?Dünyanın en büyük hocaları,kurt hocaları bile yanlış yapabiliyor transferde.Bi tutturmuşunuz gidiyorsunuz yönetim yıldız aldı,ertuğlul hoca istemedi gitti Diattaylan Higuyu aldı diye.Atıp tutun siz hep,hoca Mellbergleri,Coloccinileri,Meiteleri istemeyip,Gordonu istedi!!!