Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-04-2008, 14:59   #26
sierra
Dişi Kartal

sierra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2- Taraftar: Beşiktaş taraftarının takımına çok fazla destek vermesi bazen fazlaca zararımıza neden olmakta. Benim görüşüm Beşiktaş taraftarı 10 sene önceki fener taraftarına benzemeye başladı. Hani o rüştü’yü felan dövdükleri yılki. Ayrıca takım üzerindeki aşırı baskısı ve sabırsız davranışıda takım üzerinde olumsuz etki yaratmakta. Veee en önemlisi şampiyonluk bana göre Fenerbahçe maçında 70. dakikada taraftar tarafından kaybedildi. Yanlış bir hareketti. Biz bunu bu sezon devamlı yaptık. Ayrıca kaç maç seyircisiz oynadığımızı hatırlamıyorum. Kimsecikler hocaya bilmem neye kabahat bulmasın şampiyonluğun gitmesindeki en büyük suçlulardan bir taneside taraftardır.Bana kızacaksınız belki ama ben bir Beşiktaş taraftarı olarak çok sevdiğim çarşı gurubu hakkındaki görüşlerim değişmeye başladı. Sonuç olarak taraftar olarak bu sezon öfkeyle oturup zararla kalktık.

EVET SUÇLUYUZ NİYE Mİ ;

mal gibi bu yönetimi bu takımı destekledğimiz için
paramızın son kuruşuna kadar bir gün de içinde rahat bir maç syredemediğimiz formalar atkılar aldığımız için
her aya lig tv ye paralar verip 3 lig takımı oyununa göğüs gerdiğimiz için
her sene gidip kombine aldığımız için
3 tane kendini bilmez sahaya şişe atıp senin gibi çarşıya maledenler çıkmasın diye her maç BİRİLERİNİ kontrol etmeye çalıştığımız için
yağmurda çamurda inönüde deplasmanda bu takımı desteklediğimiz için
24 saatin 12 sini bu forumlarda geçirip kafa patlattığımız için
allahın eziklerine gayselerine karşı her türlü rezilliğe rağmen göğsümüzü gere gere tarihimizi savunduğumuz için
10 senede 1 şampiyonluk 2 fortis kupasına rağmen AŞIRI BASKI VE SABIRSIZ OLDUĞUMUZ İÇİN (DAHA NE İSTİYORUZ Kİ bu bile fazla di mi!!)

AYRICA KENDİ FUTBOLCUSUNU DÖVEN eziklerle ne çarşıyı ne de herhangi bir beşiktaş izleyicisni karşılaştırma bence bu taraftar neler yaşadı bir gün futbolcusuna el kaldırmadı. nE OLURSA OLSUN ne unuturum ne unuttururum;

Liverpool-beşiktaş maçı sonrası SENİN ŞAMPİYONLUĞUN GİTMESİNDEKİ NEDEN olarak gösterdiğin taraftarı burada İNGİLTERE 6 AYRI gazate maçın KAHRAMANI olarak yazdı sen şimdi diyorsun ki şampiyonluğu taraftar engelledi ne diyim pritt

Konu sierra tarafından (12-04-2008 Saat 15:11 ) değiştirilmiştir..
sierra Ofline   Alıntı ile Cevapla