Konu: lütfenN.!..
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-04-2008, 18:29   #1
büşra_BjK

büşra_BjK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 lütfenN.!..

sLm arkadaşlar şimdi yazaklarım size aptalca gelicek ama yazmak istedim..biliyorsunuz bir ara kaos yaşamıştık 8 0 fln vs ama o kaosdan hemen olmasada kurtulmuştuk.taraftarlar sayesinde yani bizler sayesinde yine beraberlik içinde şu kaosdan kurtulalım.Biliyorsunuz biz sevinmek için sevmedik beşiktaşın taraftarı yani çarşı diyince herkes egiLir..biz yine beraber şu geçirdiqimiz kötü günLeri atlatalım..diyeceksiniz atlatacak hal mi kaldı ? biz kötü günlerde de beraber oluruz çözüm buluruz.yine diyeceksiniz çözümü bizmi bulucaz.diyeceksiniz yönetim demirören vs istifa etsin arkadaşLar aynı kadro aynı teknik heyet aynı taraftar deqilmiydik inönüde liverpolu marsilyayı vs yenen ne oldu bize ya neler oluyo bize..inanıyorum beN bu kötü günLeri atlatacaqımıza ne kadar kötü günLer geçirdik bu günler ne ki..şimdi tek iş kaldı gerçi her hafta erturul hocamız diyo geriye kalan maçLarı kazanıcaz..( kazanamadıqımızda ayrı konu) biz yine destek verelim lütfen bu günLeri atlatalım bir kaç saglam takviyeyle işi bitiririz HEP DESTEK TAM DESTEk..!...