Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-04-2008, 09:03   #13
be$ikta$_tek_a$k
Dişi Kartal

be$ikta$_tek_a$k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pek yakında KartalSA

SİYAH-Beyazlı takımın maçlarını kaçırmayan Cem Sabancı `nın vefatı ile bu düşünceyi hayata geçirmeyi kafasına koyduğunu belirten Yalçın Sabancı , şöyle devam etti: `Cem aramızdaki en hasta Beşiktaşlıydı. Mezarında rahat yatması için uygun bir zamanda aday olacağım. Tabutunun üzerinde Türk bayrağı ve Beşiktaş bayrağını birlikte görünce düşündüm bu çocuk yağmurda, karda çamurda her maça gitti. Hem de locada değil, taraftarlar arasında maçı seyretti`. Beş yıldız getirecek
BEŞİKTAŞ `A flaş transferler yapmayı planladığını kaydeden Yasa Holding Yönetim Kurulu Başkanı, `Benle beraber gelen, dışarıdan bu işi bilen kişilere `Avrupa `nın en iyi on futbolcusu şunlar. Beşini alacağım, hangilerini alalım` diye danışacağım. O beş adamı alacak maddi gücüm var` dedi. Güçlü bir yönetim kurmayı hedefleyen Yalçın Sabancı , `Benimle birlikte olacak arkadaşların da maddi gücü var. Zaten olmazsa başkanlığa soyunmam` ifadesini kullandı. Demokles `in kılıcı
YALÇIN Sabancı , yeni yönetimin üzerinde Demokles `in kılıcı gibi duracağını söyledi. Sabancı , `Bu kongreye soyunamazsam bir dahakine mutlaka varım . Beşiktaş `ı hiçbir zaman kötü durumda görmek istemiyorum. Yeni seçilecek arkadaş kim olur bilemem, ama ona da şu mesajım var, kusura bakmasınlar Demokles `in kılıcı gibi duracağım. Eğer iyi yapamıyorlarsa lütfen bıraksınlar. Ben de bir adayım. Takipçileri olacağım. Başarılı olmak zorundalar. Olamazlarsa ben geleceğim.

tarafız tarafındayız ÇARŞI DEĞİL BEŞİKTAŞLIYIZ.
be$ikta$_tek_a$k Ofline   Alıntı ile Cevapla