Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-04-2008, 23:31   #32
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Aydin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Delikanlı adam söylediklerini iyi seçmeli !!!
Söyleyecek oldugunuz lafları sözünü ettiğiniz kişinin yüzüne karşı söyleyecek kadar delikanlımısınız ?
varsayalım öylesiniz ! pekala siz bir insana hakarete varacak bu söylemleri yazarak ne kadar aciz bir duruma düştüğünüzün farkındamısınız ..bırak bir Beşiktaşlıya , sözünün eri bir insana yakışmaz !
LÜTFEN karşımızda ki ne bir katil ! nede bir terörist.

Ben bile eleştiri yaparken hakaret etmemeye dikkat ediyorum , benim hatalarımda olmuyor değil ama karşımdakinin bir insan oldugunu unutmamak gerekiyor arkadaşlar.
Eğer terbiyesizliğinizi sergilemek isterseniz ona bir lafım yok o sizin kendi kişilğinizin bir aynadısır ama yeri burası degil . BJK müze yakışan bir toplum olmalıyız ve aynı zamanda örnek teşkil etmeliyiz. Burda nasıl davranılacak konusunda akıl verdigimi zannetmeyin ! o bana kalmış bir konu degil ama başkalarının yüzüne söyleyecek yüzü olmayan insanların burda bir konu paylaşırken kendini bir boq zannetmesi beni sinirlendiriyor
lütfen bu yazdıklarımdan herkes ben başta olmak üzerine alınsın !!!

Her koyun kendi bacagından asılmaz bir gün gelir o bacağı asanlarıda asarlar !!!
saygılar ...
valla bende alinabilirim bu laflardan ustume duseni ama bir kac kisinin ustune bisey almasi birseyi degistirmez toplumlar ozlerinden saptiklari vakit helaka gitmeye mahkumdurlar insanlarimiz ve taraftar profilimiz cok degisti yakariz lan azrailin biziz lan alayina gideriz lan sloganimiz olduysa durumun vahimligi ortadadir yanlis anlasilmasin burdaki alayina gitme rakip takim taraftarlarinin oldugu mekanlari basma kadikoyde birizi bize bulassada agzini burnunu kirsak diye yurume oldu biz bumuyuz veya biz bumuyduk biz bu degilsek biz boyle degildiysek ne olduda bukadar degistik artik bu takima revizyon yetmez bu takima bastan asagiya devrim lazim vazgectigimiz degerleri geri kazanmamiz lazim