Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-04-2008, 11:14   #39
caracas_bjk
Incirli Kartalı

caracas_bjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Tricky´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Futbol bilgimle seni ezerim heralde ama gerek yok aynı yolun yolcusuyuz amaç aynıysa yol farklıda olsa sorun değil benim istikrardan anladığım 4. olmak değil tabiki ertuğrul sağlam bu kötünün beteri yönetime,şerfsiz hakemlere,sahada gezinen topçulara rağmen başarılıdır. bana milneden sonra 2 sezon tamamlamış TD söleyebiliyormusun?milne ilk sezon aynı şuan ki gibi eleştiriliodu sonrası malum altın yılları yaşattı bizlere.tribünde bu tutumla ter dökeceksen bence hiç dökme arkadaşım senden yönetime yada futbolcuya destek olman istenmiyor ertuğrul gibi bir değeri kaybetmyi göze alabiliyorsan sen bırak futbolu beşiktaşlılığın ne olduğunu bilmiyorsun demektir....

beşiktaşlılık fenere yenııldığının ertesi günüş. liverpool hezimetinin ertesi günü.beşiktaşın en kötü zamanında formayı giyipte inadına - beşiktaşlılığını gösterebilmektir-göğsü kabara kabara kızılayda gezebilmektir...BİZ hiçbirşeye değil RENKLERE AŞIĞIZ...bu arada istersen gel ankaragücü-beşiktaş maçına da hangi amaç uğruna ter döktüğümüzü gör derim ben sana...
caracas_bjk Ofline