Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-04-2008, 09:52   #1
HandaN
hüngürella

HandaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kartal’ın prestij maçı Zafer Öğer

BEŞİKTAŞ, Ertuğrul Sağlam göreve geldiğinden bu yana işini yarım yamalak gören bir takım oldu. Haa çok mu iyi oynuyor? Onu ben söylemeyeyim de, hep bulutlu diyeyim. Dünkü oyun Beşiktaş için prestij maçı. Beşiktaş bu sezon ligde, düşecek yeri de, çıkacak yeri de olmayan bir takım. Ama rakibin işi zor. İğneli fıçının içinde. Puan onlara lazım ama, Beşiktaş yarım yamalak da olsa ciddiye aldığı maçı kazandı. Rüştü 17. dakikada öyle bir yan top zamanlama hatası yaptı ki, Kartal topu ağlarında gördü. İki milli takım kalecisine sahip Beşiktaş’ın kalesinde böyle hatalı yenilen goller görmeye alıştık artık. Beşiktaş’ın forması smokindir. Futbolcular bunun farkında değil galiba... Yahu bir Allah’ın kulu biraz kımıldamaz mı? Takımda biraz kımıldayanlar golü atıyor. Kenarda oturan Sinan Engin, Ertuğrul Sağlam ve ekibine. Takımı bu günlere siz getirdiniz derim. Bu takımda mukavelem 2010’a kadar, seneye şampiyonuz masallarını bırakın. Beşiktaş’tan ne aldım karşılığını fazlasıyla verdim mi? Bu gerçekle yüzleşin. Beşiktaş öyle bir yerde ki, son oynayacağı maçlar önemli değil. Önemli olan önümüzdeki sezonda neler yapılacağı. Bu yönetimin işi. Kenar adamların işi. Şimdi isim vermek istemiyorum. Bu takımda en az altı tane oyuncu var ki, Beşiktaş’ın formasını giymek değil, ayakkabısını giyemezler.