Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-04-2008, 10:55   #1
sergen38
DiYaRıN KaRTaLı

sergen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sağlam'dan revizyon sinyali

Beşiktaş Teknik Direktörü, "Sakatım, oynayamam" diyen milli futbolcunun yanı sıra, son haftalarda hatalı goller yiyen kaleci Hakan’ı kadro dışı bıraktı. Yedek soyunan Delgado ise ikinci yarıda oyuna dahil oldu.

SON 4 maçının 3'ünü kaybedince şampiyonluk yarışından büyük ölçüde kopan Beşiktaş'ta teknik direktör Ertuğrul Sağlam, dünkü Rizespor karşılaşması öncesi radikal kararlar aldı. Geçen hafta olduğu gibi Delgado'yu yedek soyunduran genç teknik adam, son haftalarda hatalı goller yiyen kaleci Hakan'ı kadro dışı bıraktı, sakatlığını ileri sürerek oynamak istemeyen Gökhan Zan'ı da tribüne yolladı.

Son haftalardaki isteksizliği ile yönetimin ve teknik heyetin tepkisini çeken Gökhan Zan, dün sabah "Sakatım, oynayamam" deyince, Ertuğrul Sağlam'ın gazabına uğradı. Durumu menajer Sinan Engin'e ileten Sağlam, "Benim sahada mücadele edecek yürekli oyunculara ihtiyacım var. İbrahim Toraman sakat olmasına rağmen gözünü kırpmadan forma istedi. Ona bu şansı verdim. Gökhan Zan ile uğraşacak vaktim yok" dedi ve milli futbolcuyu tribüne yolladı.

Delgado tepkisi

Ertuğrul Sağlam, son haftalarda hatalı goller yiyen kaleci Hakan'ı kadro dışı bırakarak yerine Altay'dan alınan Atilla'yı yedek soyundurdu. Sağlam, rakip Rizespor'dan çekindiği için Delgado'yu oynatmadığını menajer Sinan Engin'e iletti. Siyah beyazlı yöneticiler teknik kapasitesi yüksek Arjantinli'nin yedek kulübesinde oturtulmasına anlam veremediklerini belirterek şaşırdıklarını söylediler. Delgado, ikinci yarıda Aydın Kabulut'un yerine oyuna dahil oldu. Arjantinli yıldız, maçın 77. dakikasında Beşiktaş'ı öne geçiren golü attı.

Click the image to open in full size.
sergen38 Ofline   Alıntı ile Cevapla