Konu: Neler Oluyor
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-04-2008, 16:29   #1
be$ikta$_tek_a$k
Dişi Kartal

be$ikta$_tek_a$k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Neler Oluyor

Radyo sporda dinlediyseniz reha muhtar Beşiktaş yönetiminde yıldırım demirörenden bazı yönetim kurulu üyelerinin maaş aldığını söyledi.
Yine radyo sporda Erol kaynar tribünden bazı amigoların Beşiktaş kulübünden maaş aldığını söyledi.
Yine yalçın sabancının aday olabileceğini açıklamasından 1 hafta sonra birtakım kişilerin yalçın sabancıyla görüşmesinden sonra aday olmadığını açıklamasını haberi yalanlaması
İhsan kalkavanın Erdoğan demirören görüşmesinin basında çıkmasından sonra Beşiktaş resmi sitesinden haberin yalanlanması fakat ardından görüşmenin geçtiğini doğrulaması.
Ben artık çok merak ediyorum bir beşikyaş taraftarı olarak neler olduğunu.
Bu yaşananlar ne maaş alan yöneticiler maaş alan amigolar.
Adaylığını açıklayan bir kongre üyesi ve kendisini bizzat arayan herkese evet doğru adayım diyor fakat bir anda birileri tarafından ziyaret ediliyor ardından çıkan haberlerin yalan olduğunu açıklaması
Yine başkanın babasını ziyaret eden kongre üyeleri görüşmeleri basına yansıyor nedense bu haberi Beşiktaş resmi sitesinden yalanlıyor ardından görüşen kongre üyesi evet görüşme var demesi
Basında haberler çıkıyor Beşiktaş resmi sitesi yalanlıyor ama yalanlanan haber bir kaç gün geçmeden o haberin gerçekleşmesi
NELER OLUYOR

tarafız tarafındayız ÇARŞI DEĞİL BEŞİKTAŞLIYIZ.
be$ikta$_tek_a$k Ofline   Alıntı ile Cevapla