Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-04-2008, 20:55   #33
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
BLACKS-EAGLESS´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
colochini ve edmilson u aldırmayan senin ertuğrulun ayrıca colochini hariç söylediğin en genç oyuncu 32 yaşında . BEŞİKTAŞ EMEKLİLER KULÜBÜ DEĞİL .Ayrıca birde bonservis bedellerini söylesen.
Yahu yeter bea kardeşim,hep aynı şeyi söylüyorsun ve yanlış söylüyorsun!..Colocciniyi yönetim alabildi mi kardeşim yaf,bonservis bedelini ödeyebildi mi?Biraz gerçekçi olun yaa,hep ertuğlul hep ertuğlul.Eleştirirken biraz düşünün yaa,nasıl bize Ertuğlul Sağlam'ı savunurken iki kere düşünün diyorsunuz sizde eleştirirken 2 kere düşünün!..Colocciniyi alamadık diye Sinan Engin bir açıklama yapmadı mı,biz onun parasını karşılayamayız demedi mi?Niye Ertuğlul Sağlam istemesin onun gibi oyuncuyu.Edmilsonuda istemedi diyorsun,sakatlığından dolayı istememiş olabilir,ama yine yönetim alabildi mi onu sanki?Paraya kıyar mı???Bide demişin Beşiktaş emekliler kulübü değil,siz ne bekliyorsunuz defansa.20 yaşında pırıl pırıl bir genç oyuncu mu?Bu kafaylan giderseniz daha çok beklersiniz şampiyonluk.Zago-Ronaldo ikilisi kaç yaşındaydı biz şampiyon olduğumuzda.Popescu kaç yaşındaydı Gs'da.Bize tecrübeli bir stoper lazım,bunu aklınıza sokun artık.Emekli memekli işlerinide geçin,futbol bu,yaşla oynanmaz!..Hee bide bonservis bedellerine gelince;5'den fazla olduğunu zannetmiyorum.Eee 5'ede çok diyorsanız siz Beşiktaş'tan avrupada falan başarı beklemeyin,8 yemelere alışın!..