Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-04-2008, 12:36   #1
VeysTube
Can't Forget

VeysTube - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu Senenin Şampiyonunu Tebrik Etmeyecek Miyiz ?

Hani geçen sene bir şey çıkartmışları febe şampiyon olup ali samiyene gidiyor samiyendeki geseliler onları alkışlamayacak mı diye...Çünkü şampiyon olan chelsea manchester united futbolcuları tarafından alkışlandı ya sahaya çıkarken...

İşte bende size onu teklif ediyorum...Bizde onları alkışlayalım,pankartlarla ve sloganlarla onların bu sene nasıl hakederek şampiyon olduklarını gösterelim...Bence bu sene ligin şampiyonu kesinlikle ama kesinlikle turkcell süper ligi hakemleridir...ligin şampiyonu gösterdikleri üstün performansla onlar oldular...Hemen size kadro analizi yapmak isteerim...

Kalede:İSmet Arzuman:özellikle bjk febe maçında mükemmel bir oyun ortaya koydu ve jubilesini unutulmayacak bir şekilde yaptı...

Sağ bek:Yunus yıldırım:En iyi performansını febe maçında gösterdi,her pozisyonda febe lehine oynadı ve Beşiktaşımın penaltısını engelledi...Daha unutamadığım denizli maçında nobrenin suratını dağıtması ve ciisse yi saha dışına gönderirken rakip oyuncuya gülümsemesi...veya son dakikada panaltımızı yine engellemsi gibi gençlerbirliği deplasmanında...

Sol bek:Vedat Yüksel:Kendisi özellikle sert mizacıyl tanınır...Özellikle deplasmandaki ankara maçında yarımcı oyuncusuyla son dakikada golümüzü engelledi...unutulmazlar arasına girdi...

Stoper:Trabzon maçlarının yıldızı idi...Anlatmaya bile deymez...elinden geleni yaptı o maçlarda ama ouan kazandıramadı lehine...

Stoper:Hakan Sivri servi:Bobo diyorum kayseri febe maçı diyorum başka da birşey demiyorum...

Sağ açık:Kuddusi Müftüoğlu:Özellikle dost takımlarına çok faydası vardı mesele gençler gese maçı gibi...gençlerbirliğinin net gollerini ve penaltısını engelledi sağ açık olsa bile...

Sol açık:kamil abitoğluftaş maçının en flaş ismiydi içerdeki,seyirci baskısı da oılmayınca çok rahat oynadı...

Ön Libero:Selçuk Dereli:Gese maçının unutulmaz ismiydi deplasmandaki,nerdeyse maçı tek başına aldı...

Forvet Arkası10 numara,beyin):Oğuz sarvan:Takımını mükemmel yönetti,Beşiktaş aleyine çok iyi organize oyunlar kurdu...Beşiktaş aleyhine iyi oynayan adamı öteki hafta hep yıldız yaptı...

Forvet:Hüseyin Göçek:Özellikle dost takımlara çok yardımcı oldu...febe maçlarında görevini başarıyla yerine getirdi...

Forvet:Aytekin Durmaz:O da dost takımların maşasıydı resmen...

Teknik direktör:Hasa Doğan:Tek kelime ile mükemmeldi...anlatamamam...

Yardımcı antrenör:Kemal dinçer:Çok iyi gözlemledi bizi ama rakip takımlarda bir gözü hep kördü...

Evet belki mükemmel bir ironi gibi gelmiştir size ama benim sayabildiğim tam 12 puan gitti bariz olarak...Defansımızın ve yönetimimizin o kadar kötü olmasına rağmen şu anda açık ara şampiyonluğumuzu ilan etmiştik...Demek ki gerçekten çok büyük takımız gerçekten onları bile ekarte edip az kalsın şampiyon olacaktık...Allah hepsinin çoluklarından çocuklarından çıkarsın bizim zerre kadar hakkımızı yemişlerse...İnşallah büyük başkanımız sebanın dediği gibi gelecek sene defansımız ve ön liberomuz sağlam olurda onlarıda yenip şampiyon oluruz...

Sizden özellikle böyle bir şey istiyorum bence yönetimden önce bu ********lere manisa maçında türkiyenin unutmaycağı bir gösteri yapalım...Alkışlamak, pankart ve tezahuratla ödüllendirelim...

ŞafakLa Tanış Saya Saya Biter Mi ?

ANTALYA / Gazipaşa İLçe Jandarma KomutanLığı

Şafak:253
VeysTube Ofline   Alıntı ile Cevapla