Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-04-2008, 15:44   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon1 Seviyorum Seni

• Aşk” denilen acıyı çeken milyonlarca insandan biriydim sadece, seni tanımadan önce. Bu acıyı şiirleriyle avutmaya ve unutmaya çalışan bir garip. Ben buydum. Sessiz haykırışlarını kimseye duyuramayan �olmaz olsun böyle hayat” deyip kaderi değiştirmeye kalkan bir kuldum işte Allah katında�
  • Bu hayat hep böyle gider ve ben ne sevilirim nede sevebilirim derken; bir kıyamettir koptu. Denizler sularını geri çekti. Dağlar yerinden oynadı. Hiç durmaz dediğim zaman durdu. Azrail�in bile intikamı yarıda kaldı. Ve sen çıktın karşıma.
  • Ne zaman nasıl oldu bilinmez bir hayaldir başladı birliktelik rüyamız. Tenimi tenine değdirmedim inan zarar veririm diye. İnan yıkılırım diye bakamadım gözlerine şöyle uzun uzun. �Hiç geçmedi aklımdan buse. Ve hiç gitmedi bir topak kan gibi adın içimin nehirlerinden�”
  • Kimsenin göremediği ve bir tek bana görünen bir melekmiş benimkisi. Bir ses haykırmıştı. İsmi Gülşah'mış Allah tüm meleklerden ayrı yaratmış bu meleğini. Fani dünyanın her güzelliğini vermiş vücuduna. Manevi güzelliğini de unutmamış. Kimisi de güzelliğinden bir şey diyememiş. Onu gördüklerinde buz kesilmişler bir anda�
  • Zalimin zulmü varsa sevenin Allah�ı vardır ya; Allah bir melek göndermiş sevdiği kuluna. �Bu meleği canından çok sevmelisin ve ona kendinden çok bakmalısın ki; o da seni mutlu etsin.” diye bir de mesaj yollamış meleğinin yanında. Allah�ım sana binlerce kez teşekkür ediyorum böyle bir güzelliği bana nasip ettiğin için.
  • Ve herkesin içinde şunu bilmeni isterim;
  • SENİ BİR ÖMÜR BOYU SEVECEĞİM�

ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla