Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-04-2008, 08:17   #9
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
sierra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
7.5 çok değil mi ya ? zenit kaça almıştı ki? nobre seneye gidecem diyo bu seneden satsınlar boboyu da nobreyi de yerine holosko- batu- tekke- higu kalsın. Sözleşmesinin bitmesini bekleyen adam niye oynuyo anlamış değilim bu seneden göndersinler onu da nereye gitmek istiyosa
7.5 milyon Euro'ya almıştı Zenit'te.Zarar yapmak istemiyor anladığım kadarıylan...Fatih Tekke'yi çok beğenen birisiyim, tartışmasızda Türkiye'nin en iyisi olduğunu düşünüyorum.Hem yerden hem havadan onun gibi etkili bir golcü az bulunur.7.5 milyon Euro normal bir rakam bence, inanın değer Fatih'e...Bobo'yu satıp onun yerine Fatih'i alırsak çok iyi bir yapmış oluruz bence.Fatih gerçek bir satrafor, Holoskoylan çok iyi bir ikili olacaklarını düşünüyorum...Başkan, M.Topuz'a 11 milyon Euro veririm demişti gözümü kırpmadan, Fatih'ede versin o zaman 7.5 milyon Euro.Hem bu daha çok değer bence.Bir yabancı kontenjanımızda açılır tabii, orayada hangi bölgemizde eksiklik varsa onu alırız...Umarım böyle bir transfere imza atar yönetim...