Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-04-2008, 20:56   #2
bjk48
Dişi Kartal

bjk48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iki yüzlüsün iki yüzlü kalacan erdal saatçi
i gs fb maçından sonraki yorumu okudum sayfanda değil başka sitelerde
gs yaptığı trübün etkinliğinden dolayı pkk lı yapmışsın bana ne gs den günahım kadar sevmem ama takımım kötü oynadı haketmedi demek yerine ülkeyi bölücülüğe sürüklemek neden
ayıpki şu medya bu olayın üstüne bile gitmicek ayrıca o paçavrayı andıran renklerin hepsi senin amleminde varken neden laf atarsın sağa sola. yanlış anlaşılma olmasın fb yi opisliklere benzetmiyorum ama sağa sola laf atacağına kendi amlemine bak orada o 3 renkte var (belliki bilmiyor zaten amlemde olmayan renk te yok
o ayrı takımın hangi renk olduğu bile belli değil) insan bunu demeye bile utanır ama nerde utanmak ayrıca başkanlarınızdan biride alişen olanı açıklamalarını dinlede asıllını gör
YouTube - Ali Sen Kurdistan Kurulsun!

bu da yazısından bunu başka bir beşiktaş sitesinde buldum:

''Dün, hemen Fenerbahçeli taraftarların oturduğu kale arkasındaki G.Saraylı taraftarlar da bu derbi için bir organizasyon yapmışlar... Üstelik oldukça renkli bir karton gösterisi organize etmişler ! Sadece renklerle ilgili biraz kafam karıştı... Sarı ve kırmızı kartonları anladım ama yeşil rengin sarı kırmızıyla aynı tribünde olmasını anlayamadım? Arada biraz da beyaz renkli kartonlar vardı... Meksika bayrağı desem sarı var o yüzden değil... G.Saray’ın renkleri desem o da değil, yeşilin ne işi var orada ? Anlayamadık... Maçtan önce F.Bahçe taraftarının o trübüne yaptığı tezaruhatı yazmayacağım, ama manidardı doğrusu...''

Bu da PKK bayrağı....
ha bu adamı iplemiyorum çok olmaya başladı

Konu bjk48 tarafından (29-04-2008 Saat 21:12 ) değiştirilmiştir..
bjk48 Ofline   Alıntı ile Cevapla