Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-03-2006, 20:09   #5
aSi

aSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
beşiktAŞK´isimli üyeden Alıntı
Evet güvenmiyo rum, hem de hiç... Bana göre Beşiktaş'ın hocası değil... Bir dediği diğerini tutmuyor... Anlık kararlar alıyor, o bildiğimiz soğukkanlı tavırları maalesef aldatıcı... Doğru müdahale yapıp çevirdiği bir tek maçı hatırlamıyorum... Görev adamlarını seviyor, insiyatif kullananları değil. Bu nedenle Sergen, Okan onun işine gelmez... Böyle bir teknik adamla da Beşiktaş bir arpa boyu yol gidemez. Bakmayın alınan birkaç galibiyete... Yeni sezonda yarışmanın içinde göreceğiz gerçek Tigana'yı ama o zaman da iş işten geçmiş olacak... Yazık ki Beşiktaş'ı yönetenler üç günlük planlama dahi yapmıyorlar... Saldım çayıra Mevlam kayıra felsefesi hakim 103 yıllık çınarda... Matthaeus diye başladılar, Del Bosque'yi getirdiler, o giderken Ziya gelir gibi oldu, Rıza geldi, hiç gitmez derken Rıza gitti, arada bir Ertuğrul yoklandı olmadı Tigana getirildi... İki galibiyet üst üstü alınınca "Herhalde bu kadar yanlıştan sonra ilk kez doğru yaptık" diyerek yönetim sarıldı Fransız'a hem de 3 milyon euro vererek...

Tarih tekerrür edecek
Aslında yönetim haklı! Nerede bulacaksın yeni bir Tigana! O nedenle 3'e 5'e bakmamaları normal... Umarım önümüzdeki sezonun ortasında nasıl göndereceklerini de hesap etmişlerdir... Yoksa Del Bosque gibi FIFA yollarında sona erebilir bu aşk... A. Hassan'ı yanlış bir kararla kadro dışı bırakan o, kararın arkasında duramayıp Hassan'a sarılan yine o. Tümer'in soyunma odasında yaptıkları malum ama Fransız buna da tavır koyamadı. Müneccim değilim ama tarihin tekerrür etmesi kaçınılmaz gibi.

Turgay Demir
ya boyle yorumlara bakmayın ve bunlara prım vermeyin ne olur adamın kariyeri ortada bu ve bunun gibi insanlar lucescu yada aynısını diyorlardı nolduuu
bi iki maca bakıp bole yorum yapmak yersiz herkes kendi isine baksın bırakında takımı tigana yonetsin

Okumam yazmam yoktur imza icin parmak bassam
aSi Ofline