Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-05-2008, 15:10   #1
sergen38
DiYaRıN KaRTaLı

sergen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Haggui sevdası!

Beşiktaş, bonservisinin 4 milyon euro olması nedeniyle vazgeçtiği Tunuslu yıldız için girişimlerini artırdı. Bunun nedeni ise, Haggui’nin 2.4 milyon euroya serbest kalması
BEŞİKTAŞ, Haggui’yi kadrosuna katmakta kararlı... Almanya’nın Leverkusen takımında forma giyen Tunuslu futbolcu için bonservisinin 4 milyon euro olması nedeniyle daha önce geri adım atan siyah-beyazlı yönetim, rotayı yeniden bu futbolcuya çevirdi. Bunun nedeni ise Haggui’nin sözleşmesinde bulunan, “2.4 milyon euro getirirse sezon sonu serbest kalır” maddesi. Bu madde nedeniyle siyah-beyazlılar Tunuslu yıldız için girişimlere yeniden başladı. Haggui de teklife sıcak bakıyor. Menajeriyle görüşmeler sıklaştırıldı. TRANSFER çalışmalarını sürdüren Beşiktaş yönetimi, Trabzonspor’un da transfer listesinde bulunan Rukavina ve Yunanlı yıldız Kyrgiakos için de girişimlerini sürdürüyor. 2007’de Glasgow Rangers’tan bedelsiz olarak E.Frankfurt’a geçen Kyrgiakos sezon sonu serbest kalıyor. Bu futbolcunun menajeriyle temas kuran yönetim, yıllık 1 milyon euro teklif edecek. Bu arada Hajduk Split’in genç yıldızı Rukavina’nın kulübüyle 20011’e kadar sözleşmesi var. Bu futbolcuyu Fransa’nın Lyon kulübü de istiyor.

Click the image to open in full size.
sergen38 Ofline   Alıntı ile Cevapla