Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2008, 08:52   #1
be$ikta$_tek_a$k
Dişi Kartal

be$ikta$_tek_a$k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Unhappy Evet, Beşiktaş başarılıdır

Neden mi çünkü geçen sene 2 sırada aldıkları takımı 4 yapmışlardır ve kimse bana hala 3 şansımız var demesin bunu söyleyen sadece rüya görüyor derim
Bu sene çok iyi transferler yapacaklar bu transferleri bobo serdar özkanı cese delgada yu satarak dünya starı getirecekler zaten o starlarda hırvatistandan moldovadan rusyadan makadonyadan maltadan getirecekler.

geçen sene cola turka sponsorundan 5 yılık sözleşme bedelini peşin aldı
d-smat ile 2015 yılına kadar hazırlık maçları ve Avrupa kupası maçları için geçen yıl sözleşme imzalandı ve peşin alındı ve yanında hediye olarak bjk tv hediye edildi ve tüm para harcandı ve bitti
Ve zaten yayın gelirimiz bankalar tarafından temlikli biz yayın gelirini alamıyoruz
Evet, yönetim başarılı
Fulya gelirleri geçen sene kırdırıldı ve harcandı
Şan Ökten tesislerinin adı aşçıoğlu tesisleri olarak değiştirildi
Bu yönetim evet çok başarılıdır kalmalıdır diyenler

Şimdi hesaplaşma dönemi... Efsane başkan, Sayın Süleyman Seba'ya, "Süren doldu. Git artık" diyenlere sesleniyorum; Üçüncülüğü bilmeyen, şerefli ikincilik ve şampiyonluklarla geçen 16 yıla rağmen Seba'ya "Git" diyenler bugün niçin Demirören'e susuyorlar.
Şunu herkes bilsin isterim. Seba şunları yapmadı: Amigolar ile Ümraniye'de toplantı yapmadı. Amigoları işe alıp hepsini sigortalı göstermedi. Amigolara rant için bedava bilet vermedi.

ben başka söz söylemiyorum

tarafız tarafındayız ÇARŞI DEĞİL BEŞİKTAŞLIYIZ.
be$ikta$_tek_a$k Ofline   Alıntı ile Cevapla