Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2008, 18:47   #7
waitforme
kader utansın

waitforme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ferhat1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
eğer ertuğrulda bu adama evet demezse yuh artık sergen gbi futbolcu daha dünyada yok inş gelir ve bize bir şampiyonluk daha yaşatır aminnn:falla ben bile ehcanlandım
Alıntı:
PascaL_NoumA_21´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ertuğrul büyük ihtimalle istemez kendisine ayak bağı olur diye korkar

Alıntı:
yaralı_kartal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ertuğrul hocaya kaldıysa bu iş olmazzzz çünkü o yıldızları sevmiyorrrrr

Herşeyi siz biliyosuz işiniz gücünüz Bo.k Atmak....
erturul bu adamı niye alsın ya kendi egonuzu tatmin etmek için erturulu öne sürüyosunz...sergeni sewmeyne beşiktaşlı ztn beşiktaşlı degildir...ama ne yararı olucak takıma ya bi mantıklı düşünün adam 35 yaşında

erturula ayak bagı olucak ne war eski takım arkadaşı degilmi kardeşim ne war şimdi erturulua Bo.k atıcak ne yaptı bu adam sana???

erturul yıldız oyuncu sewmez demişsin...Şunu unutmaki erturul da bu takımın bir oyuncusuydu Hatta bu TAKIMIN kaptanıydı ve oda İster kAbul et ister etme yıldız bir oyuncuydu....

kime tepki wericeginizi şaşrmışsınz tabi yönetim menajer olabilir dedi ya almazsa kim suçlu erturul...ztn yönetim kendini kurtarmaya çalışıyo hyr dermi topu erturula atıcak ztn erturulun almiycagını biliyolar kendilerini kurtarıyolar...

düşünme kabileyetiniz yoksa bile şu yazdıklarımı okuyun belki kafanızda bişeyler canlanır.