Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-05-2008, 10:05   #37
Explorer
Banned

Explorer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beşiktaşlı olman ne Fenerli olmaktır ne Galatasaraylı olmak...8 yediğindede takımını desteklemek,boğazın yırtılırcasına bağırmak,ağlamaktır sevinçten ve mutluluktan...Beşiktaşlı adamın tek derdi sportif başarı olsa muhtemelen Beşiktaşlı olmazdı...Şana,şerefe,hakka,hukuka,siyaha ve beyaza aşık olmasa Beşiktaşlıda olmazdı...Biz başarıyı çok istiyoruz...hakettiğimiz yeri...ama başarı gelmezsede bizden olanı yuhalamayız,defol git demeyiz...

Ama......

Beşiktaşlı gibi davranıyorsa...

Paf takımla çıkarım diyorsan çıkacaksın başkan...ne farkın kaldı azizden...kesinlikle geri dönmeyi düşünmüyorum bıraktım başkanlığı diyen,ya da kupa maçlarına pafla çıkacam diyen ve 180 derece terso yapan azizden ne farkın kaldı senin?...Beşiktaşlılık bumudur başkan?

benim için skor değil futbolcunun sahada döktüğü ter önemlidir...başkanlar ter dökeni göndermeyi alışkanlık haline getirdi...Nihat ben gitmek istemiyorum derken niye zorla gönderdiler?...Beşiktaş kaptanına kafa atan Ali Tandoğan neden bu takımda?..Serdar Özkan'ı tokatlayan Egemen neden transfer listesinde?...yaptığı bir hata sonucu maç içinde hüngür hüngür ağlayabilecek kadar Beşiktaşlı olan Koray'ı neden sattınız?..Koray bu takımın kaptanlarından değilmiydi?...yakıştımı bu yaptığınız Beşiktaşlılığa...Demirören ve türevleri...rahat bırakın bizi...Seba'nın gitmesi için tezahürat yaptığımız günler aklıma geldikçe gözyaşlarımı tutamıyorum...

lütfen başkan...ŞEREF'inle git gelen HAKKI'yla gelsin