Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2008, 18:03   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şehit cenazeleri memleketlerine gönderildi

Şemdinli'de şehit düşen 6 askerin naaşları memleketlerine gönderildi.

Click the image to open in full size.

Terör örgütü PKK üyelerinin, Hakkari'nin Şemdinli ilçesine bağlı Aktütün köyündeki karakola yaptığı saldırıda şehit olan 6 askerin naaşları, memleketlerine gönderildi.

Alınan bilgiye göre, terör örgütü PKK üyelerinin, Hakkari'nin Şemdinli ilçesine bağlı Aktütün köyündeki karakola açtığı taciz ateşiyle başlayan ve teröristlerin takip edilmesiyle devam eden çatışmalarda şehit olan 6 askerin cenazesi, Hakkari Askeri Hastanesinden ambulanslara konularak, kara yoluyla Van'ın Başkale ilçesine gönderildi.

Başkale 4. Hudut Tabur Komutanlığındaki iki helikopterle Van'a gönderilen cenazeler, Başkale'den top atışlarıyla uğurlandı.

Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı filosuna inen helikopterlerden alınarak, askerlerin omuzunda iki askeri uçağa taşınan şehitlerin cenazeleri, memleketlerine gönderildi.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla