Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-05-2008, 09:39   #145
bedestan

bedestan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
uMuT TaCiRi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Abicim Beşiktaş'ımız için kim iyiliğini istemez ki?Ama bu projeleri ortaya atan örümcek kafalıların emelleri farklı taraftar profilini değiştirmekte Beşiktaş J.K yı ticarethane ye dönüştürmek isteniyor.Nasıl Fenerleşme politikası ile bbiz bugün böyleyiz.Biz fenerle yarışmak için bizim başkanımız fener ne yapıyor bizde onu yapıyoruz.Eğer gerçekten maddi durum ise önlerinde dünyanın hiçbir klbünde olmayan bir proje var Büyük Beşiktaş Taraftar Projesi bunu niye kabul etmiyorlar etmiyorsunuz.Ama yönetime ters bir proje galiba he neden?Bugün o projeyi fenerbahçe almak istiyor aziz yıldırım o projeyi Engin abiden istemiş ama vermedi.Beşiktaş J.K hiç bir klüp ile kıyaslanmayacak büyük ama kıyaslayanlar sağolsun değerlerimizi yok etti.
Arkadaşlar karşıt görüş olması normaldir. Burda tartışılanın beşiktaşımızın geleceği olduğu unutulmamalıdır. Fenerleşme gibi saçma bi laf ediliyor. Sanki dünyada bitek fener kalmış stadını yenileyen. Bakın büyük takımların hepsi yenilikler yapıyorlar. Neden beşiktaşımızın daha çok seyirci alabilecek daha modern bi stadı olmasın. Buna fenerleşme değil fenerden sonra yapma denir. Çünkü geç bile kalınmıştır. Keşke çok daha önce yapılsaydı bu stat. Stadın ismi ne olursa olsun beşiktaşımın başarısına bakarım ben. Şampiyonluğuna bakarım avrupa başarılarına bakarım stat ne olmuş yönetim kimmiş beni ilgilendirmez . Aslolan BEŞİKTAŞ' ın başarısıdır.