Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-05-2008, 21:06   #7
volkan-saygın

volkan-saygın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çarşının resmi sitesi forzayı takip ettim son bir aydır. Demirören karşıtı başlık ve yorumlar o kadar artmıştki , önce bu yorumları silerek işe başladılar, sonra Demirören hakkındaki tek başlık diye hepsini bir yere topladılar, sonra yine konular açılmaya başlandı fakat istikrarlı şekilde hepsini sildiler, en son Demirören hakkındaki tek başlık isimli yeride sildiler,ve en sonunda hızlarını alamayıp komple forumu kapattılar !!!

Bu , çarşının ne olduğunun ilk göstergesi.

İkincisi ise daha önce yaşandı.
Sezon başında Sinan Engin göreve geldiğinde , kapalıda pankart açıldı Sinanı istemiyoruz diye , daha üstünden 2-3 gün geçmeden çarşı liderleri soluğu Ümraniyede aldı ve ne konuşuldu ne anlatıldıysa bir daha çarşıdan Sinan Engin karşıtı ses çıkmadı, aksine yönetim ve Sinan karşıtı bütün sesleri susturmaya çalıştılar.
Sivas maçında bağırdılar yönetim istifa diye , yine Ümraniyeye gittiler ve hayret yine sesleri kesildi... !!!
Bütün bunlar bir tesadüf olamaz diye düşünüyorum. Heleki o çarşı koskoca Sebayı bile istifaya zorlamışken. Şimdi takımın iyiliği için filan gibi masallar anlatılırsa sorun bakalım , Seba bu Demirörenden dahamı fazla zarar vermiş Beşiktaşa???
Geç bunları anam babam geç bunları diye bir şarkı vardı hatırlarmısınız !!!