Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-05-2008, 14:12   #124
sergen38
DiYaRıN KaRTaLı

sergen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 İnadına Bebbe

Engin, “Kaan Dobra’yı aldığımda herkes beni eleştirmişti. Bebbe düzeyinde ise Türk oyuncu yok” dedi. Engin, oğlunun F.Bahçe’de oynayamayacağını da sözlerine ekledi...Protokolü bozsun... BEŞİKTAŞ Menajeri Sinan Engin Maraton Com’a olay yaratacak açıklamalarda bulndu. İşte Engin’in bomba gibi açıklamayarı: “Kaan Dob.ra’yı aldığımda herkes beni eleştirmişti. Sonra ne oldu herkes beni gördü. Bebbe de bir alternatif oyuncudur. Hem de Türk. Bu düzeyde bir türk oyuncu yok. Bebe’de hemfikir olduk. Sonra öğrendik ki İstanbul BŞB ile protokol yapmış. Devreye girdik ve Bebbe’ye sorduk. Doğru olduğunu öğrenince askıya aldık. Dedik ki; ‘protokolünü boz gel’. Kendisine lig bitince teklifimizi sunacağız.”...Topuz çok para...“MEHMET Topuz için teklif edilen bir 12 milyon Euro var. Bizim başkanın sağı solu belli olmaz. Gece canı sıkılır sabah alır. Rakam biraz yüksek ama dediğim gibi başkanın sağı solu belli olmaz. Delgado Türkiye’deki yabancıların hepsinden bir adım önde. Şimdilik satmayı düşünmüyoruz. Daha işimiz var Delgado’yla. Ancak satılmayacak futbolcu yok. Serdar Özkan ve Holosko’yla ilgili çok ciddi teklifler var. Avrupa ve Rus takımlarından özellikle. Serdar ve Toraman Avrupa’da raheat oynar...Oğluna ambargo... “AZİZ Yıldırım bu sene başarılı olamadı şampiyon olamadı. Türkiye’de öyle değerlendiriliyor ya. Şampiyon değilsen başarılı değilsin. Fenerbahçe’de çalışmam söz konusu değil. Ben başkanımdan memnunum. Aziz Yıldırım’ın tarzını bilmiyorum. Oğulum hasta Beşiktaşlı. Fenerbahçe ve Galatasaray değil ama Beşiktaş’tan sonra Trabzon’da oynamasını isterim.Ertuğrul Sağlam çok akıllı bir teknik direktör. Çok akıllı, düzgün, dürüst. İşine karışmaya gerek yok. Daha iyi yerlere gelecek inşallah. Çok uyumlu çalışıyoruz.” ...Servet iyi olurdu... “SERVET’İN bizde olmasını çok isterdim bu sezon. Çok beğeniyorum. Yürekten oynadı çok. Satılmayacak futbolcu yok. Bobo için bize gelen bir teklif yok. Gökhan Zan’a yakında teklifimizi sunacağız. Anlaşırsak olur. Roberto Carlos bir marka. Sakatlık ve hastalık oldu. Üst üste maçlar oynadı. Carlos olmak kolay değil. ‘Baba’ isimler almayacağız. Bakın ‘Baba’ isimler zor oynuyorlar Türkiye’de. Lincoln işte ‘baba’ isim. Aldık işte Ricardinho’yu kaç maç oynadı? Rico takımdaki düzeni bozuyordu. Karakter sorunu vardı.”...Anamızı ağlattılar...“BU sene en büyük hayal kırıklığımız, çok basit hatalardan goller yedik. Şanssız goller yedik. Müthiş art niyetli hakem hataları var. Ben art niyet görüyorum. Oftaş maçında Serdar Özkan düşüyor, görmüyor vermiyor. Bilerek vermiyor bana göre. Fenerbahçe-Kayseri maçında verilen penaltı da bu değil mi? 6 haftada ligin kaderini değiştirdiler. Bir Hakan Sivriselvi ligin kaderini değiştirdi. Beşiktaş’ın maçını yöneten hakemin hakemliği bitiyor. Ama Beşiktaş da bitiyor. Bizim de anamızı ağlatıyorlar.”

Click the image to open in full size.
sergen38 Ofline