Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-05-2008, 17:17   #10
MetiN

MetiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Explorer´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bizim sitenin yönetiminde bile farklı şeyler dönüyor...dönmesede döndüğü zaten söyleniyor..Çarşı limited şirketi falan değil ki?...beklediğimiz ne..yapması gereken ne...gidip stadda takımını desteklemek değil mi?...başka şeylermi bekliyoruz üstüne?...desteklemiyor mu?...Allah adamı çarpar...Dünyanın en büyüğü dedikleri liverpool taraftarları "biz onların yanında spice girls kızları gibi kaldık" demedi mi?...132 desibel rekorunu kırıp dünyaya manşet olan tv başında maç izleyen ben değildim..Çarşının ta kendisiydi...Dünya kabul etti...10 tane taraftar grubu birbiri ile görüşüyor Çarşıyla baş etmek için...Bursankara diye bir gerçek var...amaç ne ki?..gerçekten kardeşlermi?...herkes Çarşıya karşı birleşirken biz bölünmeye başlarsak hoş olmaz...hatırlayalım geçmişi...hala asya kartalları ile Çarşı'nın birbirine zıt olduğu zamanlardaki münakaşaları ısıtıp sunmaya çalışıyor rakip taraftarlar...başka açıkları yok çünkü...

Beşiktaşlıya Beşiktaşlıdan başkası zarar veremez...yönetim bazında ele alırsakta buyrun celal kolot...sen bırakıp gitmişsin görevi..neden hala ertuğrulun üzerine oynuyorsun?...

bırakmalı bence birbirini kötülemeyi...bedava bilet alan adamlar var mı var...Çarşı aracılığı ile çıkar elde eden varmı var...bu adamları ayıklamak yerine Çarşı'yı karalamaya kalkarsak diğerlerinden farkımız kalmaz...

diye düşünüyorum...
Kardesimde cok güzel deyinmiş eger böyle bölünmeye devam edersek yakında o örnek alınan bir taraftarımız olamıycak...

BesiktasForum.NET

.........
MetiN Ofline   Alıntı ile Cevapla