Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-05-2008, 20:10   #1
asparagas

asparagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arsenal'in sürprizi!

Arsenal'in sürprizi!

İngiltere Premier Lig takımlarından Arsenal, Lyon'un genç oyuncusu Hatem Ben Arfa'ya imza attırma aşamasına geldi.
Sezonun ikinci yarısından bu yana genç oyuncuyu kadrosuna katmak için büyük bir çaba harcayan Arsenal Teknik Direktörü Arsen Wenger de bu transfer girişimini doğrulayarak Lyon ile temaslarının olduğunu ve en kısa sürede içerisinde olumlu bir sonuç alacaklarını belirtti.

İngiliz basınında yer alan haberlerin ardından Fransız basınına Arsenal'e transferi konusunda açıklama yapan Hatem Ben Arfa, "Şu anda Arsenal ile görüştüğüm doğru ancak ortada kesin bir şey yok. Bugün için Lyon formasını başarılı bir şekilde taşımak istiyorum. Ligin bitimine bir hafta var ve takımım hem ligde hem de kupada iddialı durumda. İki final maçımız var. Bu maçlardan sonra çok daha rahat bir şekilde konuşabilirim" dedi.
Arsenal'in Lyon'un genç yıldızı Hatem Ben Arfa için 20 milyon avro'yu gözden çıkardığı iddia ediliyor. İki yıl daha Lyon ile sözleşmesi olan Ben Arfa'nın Arsenal'e transferine kulüp başkanı Jean-Michel Aulas de sıcak bakıyor.