Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-05-2008, 10:10   #1
HandaN
hüngürella

HandaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ligin ardından geriye kalan!.. Aziz Çankırı

Koskoca bir sezonu iyisiyle kötüsüyle geride bıraktık ve geriye kalan sadece sonuçlar var. Zaten dünya sonuçlar üzerine kurulu değil midir? Bu arada gelelim sonuçlara. Yani ne kazanıldı neler kaybedildi. En önemlisi ve tüm takımların mücadelesini verdikleri, TFF var olmasının tek sebebi ve en temel hedef olan temiz ve ahlaklı FUTBOL oyunu ve dolayısıyla ŞAMPİYONLUK. Abuk sabuk verilen beyanatlar, oynamadan gönderilen futbolcular ve bazı yönetici ve menajerlerin cebine giren paralar, çok kötü futbol ve ülke çapında başarısızlıklar ve bunun Milli takıma yansımaları vs.vs.vs.vs... Bunu bir kilometre daha uzatabiliriz. Beşiktaş’a gelince: Kaybedilen şampiyonluğa hayıflanacağımıza gelecek sezon için daha iyi şeyler yapılmalı ve alt yapısı oluşturulmalı. Ayrıca yeter artık; hakemlere yüklenmeyi bırakın. O geçen sezondu ve önümüzdeki sezon yine aynı hakemler maçları yönetecek ve daha bu sezon bitmeden gelecek sezonu da baltalıyorsunuz farkında değilsiniz. Herkes ve özellikle menajerler artık susmalı, zaman icraat zamanıdır. Bazı gazetelerin yazarlarına bakıyorum da Beşiktaş’ta ortalık güllük gülistanlık gibi gösterilmeye çalışılıyor. Anlamadım sebep ne? Borç 35 milyon dolar diye yazmış arkadaş. Eğer borç 35 milyon dolar ise ben kendimi Yedikule Surları’na asarım yemin ederim. Başkanın verdiği para borç değil mi? Kulüp , başkana ödenmeyecek mi? Ya hesap bilmiyorsun ya da.. derler adama... Kimse hayal görmesin. Beşiktaş belki de hiç olmadığı kadar içler acısı durumda. Bunu sezonun son maçında gözlerimizle gördük. Deve diyar hikayesi, tabii ki anlayana. Sevgiyle kalın.