Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-05-2008, 11:21   #6
MetiN

MetiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
bjkemrekartal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili admin ve Beşiktaş aşkıyla yanıp tutuşanlar.bu foruma ne zamandır girmiyordum ama girdiğimdede şok oldum forumda baska takım taraftarları kaynıyor her topikte bi tartışma var ana forumda heryerde çarşıyı eleştiren yazılar var öncelikle bu tür topiklerin silinmesi gerekir bunlar hiç kimseye fayda sağlamaz çünkü okadar bjk düşmanı varki araya çomak sokmak isteyenler var bunlara izin vermeyelim biz buyuk Beşiktaş taraftarıyız.çarşıda yüreğine Beşiktaş sevgisini kazımış olan taraftar grubudur.sevgili admin lütfen bizlere yararlı olmayacak tartışma ortamı yaratacak topikleri silin..sabit topikte taraflı medyaya protesto diyorsunuz diğer topiklerdede gazetelerin haberlerini veriyorsunuz anlamadım gitti.sonrada çarşıyı kötüleyecek kadar küçülüyorsunuz. ortak nokta BEŞİKTAŞ gerisi teferruattır...üyelikler isim ve soyisimle olsun artık....

saygılar.......

Arkadaşım bu forumda geseli febe li adam yokdur olamaz...

Burası BEŞİKTAŞ 'ın forumu burda BEŞİKTAŞ'la ilgili hersey konusulur .
Burası çArsı ' nın forumu degildir. Burda çArsı ' yı eleştirenler de olucak çArsı ' yı destekleyenlerde seviyeli uslublu bir sekilde çArsı ' yı savunacaksan savunursun eleştireceksen eleştirirsin...

BEŞİKTAŞ ' ın önüne kimse gecemez...

İyi Forumlar

BesiktasForum.NET

.........
MetiN Ofline