Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-05-2008, 10:59   #2
pusucukurt
Banned

pusucukurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Efkarlıyım Bu Gece

Bu gecede efkar bastı. dertlerim,kederlerim aklıma geldi.Artık sigarada fayda etmiyor bunlara.Yine çıktım balkona.Her zamanki gibi elimde sigara,ağzımda duman, üflüyorum karanlığa.Bu gece ne ay görüyorum, nede yıldız. Gördüğüm tek şey bembeyaz karlar.Onlarda yere düşüp eriyip, yok oluyolar.

Şimdi aklıma geldide bir zamanlar sevdiğini söyleyen birisi vardı.Etrafında arkadaşım dediğim bir dunya insan vardı.Sevdiğim bırakıp gitti.Etrafıma baktımki kimse kalmamış.Sonumuz bu kadar acımıydı.Dunyalar karardı sanki.Ve işte gece, ne ay var ne yıldız o bile küstü bana.Boşalan bir dunya kar var. Onlar bile takmıyor beni. Halbuki ayrılık hikayemi anlattığımda bulutlar bile ağlamıştı.denizler dalga dalga olmuş yardım ediyolardı. şimdi deniz durgun hava kapalı.Her şey sessiz. benim bişey dememi bekliyolar. ben onu hayla seviyorum diyince bırakıp gidiyolar.halbuki sevgime gece bile şahitti.o niye küstü bana. ben napabilirimki unutamıyorum onu unutamıyorum. hele rüzgar sen niye çekip gittin. yine omzuma konup teselli etmicekmisin beni.Kulağıma o şarkını söylemicekmisin.İşte sigaramda bitti.Artık kimse kalmadı yanımda. Yanlızlık çekiyor beni karanlığa.Görmüyorum artık hiç bişey lanet olsun bu hayata...

pusucukurt ( Mustafa Kurt )