Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-05-2008, 11:02   #5
pusucukurt
Banned

pusucukurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özledim beh seni yarim. Sensiz bir gun daha geçiremiyorum. Neden bu kadar çok özlüyorum seni, neden hiçbi gece uyuyamıyorum. Uykusuzluk neden bu kadar zevk veriyor bana. Biliyomusun aşkım tam üç gundur uyumuyorum. nedenini bilmiyorum ne zaman gözlerimi kapasam bir anda bir heyecanla aklıma geliyosun gözlerimi açıncada aklımdan hiç çıkmıyor ve beni uyutmuyosun.

Her gece bu anı yuzlerce kez yaşıyorum. Bazen yaptıklarımı hatırlıyorum ağlıyorum bazende knouşmalarımızı sarılışını hatırlıyor guluyorum. Bunlar aklımdaykens enc euyuyabilirmiyim aşkım.

Ayrılalım dediğni gunu şmidi hatırlıyorumda. O gun ens on knouşmamızda ne mutluyduk ikimizde en mutlu gunumuz olacaktı o gun öyle dmeiştik ama bu lafın üstünden bi kaç dakika geçmeden bir mesaj geldi senden. ayrılalı mdiyodun. Bi anda yıkılıp kalmıştım. Şaşkınlığımı üzerimden atmam yarı msaatimi aldı. yarım saat boyunca boş duvarlara baktım.Ömrüm yaşadıklarım gözümün önündne geçti sanki son gunumdu sanki son anlarımdı ve titrek bir elle tek bir cümle yazabilmiştim sana sen bilirsin aşkım sen bilirsin...

Ve sabah olmuş hiçbişey olmamış gibi beni aramıştın. pişmanlığını anlatmış beni bir kez daha ağlatmıştın. O zaman bana dediğni seni seviyoru msözü kulağıma o kadar tatlı gelmiştiki o ses peşine koşardım o ses peşine giderdim... Ve ben bana o sözü söyleyen aşkımın peşindeyim
Ve oda çok iyi biliyor ONU ÇOK ÖZLEDİM

Mustafa KUrt ( pusuukurt )