Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-05-2008, 11:02   #6
pusucukurt
Banned

pusucukurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Daha beş yaşındaydım. Doğumgünümün üstünden iki hafta geçmiş en buyuk hediyem kardeşim hastaneden çıkacaktı. Üç kardeştik en küçüğümüzdü çok ağır bir şekilde hastalanmış ve iki yıl hastanede yatmıştı. Kardeşime kavuşuyordum. Dört gözle yolunu bekliyordum. VE sonunda gelebildiler. Arabadan iner inmez yanıma doğru koştu Benden iki yaş küçüktü daha bebekti en son oynadıgımızda beni nasıl tanıyabilmiştiki. Elimde top vardı. Top oynamak için parka doğru gitmiştik. yanımızda ablamda gelmişti oda hemen hemen bizle yaşıttı. Biz top oynarken onunda canı sıkılıyordu. Salıncağa bindi sallanıyordu. Top bir anda salıncağın altına kaçtı ve tam altında durdu. Salıncağı durdurdum, topu aldım oyunumuza devam ettik. Ama durdurmamdan rahatsız olmuştu ablam. Zaten kardeşimle aramızın iyi olmasınıda kıskanmış okıskançlıkla bana seslendi. Kafamı çevirdiğimde koca salıncağı ağzıma doğru itikledi. Oda şaşırmıştı olanlara. Ağzımdan akan kanlar nefes almamı bile zorlaştırıyodu. Dilim yarısı kopmuş yarı mbir şekild elimde gözümde bir yaş bile yok suratım üstüm başımkanalr içinde , ayakta durmakta bile zorluk çeker hale geldim ve yere düştüm. O ara Annemle babam geldi. Gözlerim yavaş yavaş kapanıyordu. Sanki vucudumdaki tum kan yavaşca çekiliyordu. Bayılmışım uyandıgımda hastanedeydim. Başımda beş altı doktor var ve ne yapacakalrını düşünüyolardı. En sonunda Ankaraya sefk ettiler. Vakit azdı bir an önce gitmem lazımdı. Ankaraya vardıgımda bir an bile kaybetmedne ameliyata aldılar. Koluma taktıkları bir cihazla vucuduma serum verdiler. Serumu alır almaz yere yıkılmışım bayılmışım farkında olmadan. Uyandıgımda dilime dikiş atılmış kolalrım bir cihaza bağlı ve tertemiz bir yatakta yatıyordum. Hastanedne taburcu olduktan sonra uzun süre konuşamadım beş ay boyunca ağzımı açıp birşey demedim. Beş ay sonunda birgün Sadece ağzımdan bir laf çıktı. Senden nefret ediyorum abla dedim. Ve sustum bir yılım böyle geçti.
Kendime yeni yeni gelmiştim. Artık eksisi gibi knouşupo eskisi gibi eyleniyordum. Ancak hayatımda birşey farklıydı. Artık üç kardeş değil iki kardeştik. Kardeşim ve ben. Aradan yıllar geçti ve hayla iki kardeşiz. Kardeşim Ve Ben...

pusucukurt ( MUSTAFA KURT )