Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2008, 20:18   #1
alperenkartal

alperenkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zapotocny,Sivok ve Kadlec, vasat oyuncularsa...

Bir önceki açtığım konu ''Zapotocny,Sivok ve Kadlec gelirse''ydi ama bunların nasıl oyuncu olduğunu hiç düşünmedik, ya Gordon misali vasat oyuncular çıkarsa... Zapotocny'nin oynadığı son maçı izledim sağ bek oynuyordu... demekki tam bir defans göbek oyuncusu değil.... Sivok'ta orta sahada oynayabiliyor... Dünyanın iyi defans oyuncularına baktığımızda genelde tek mevkii de oynuyor tabi istisnlarda var puyol ve thuram gibi ama onların yanında mutlaka tam bir stoper oynuyor... yani iki tane yarım defans oyuncusu yan yana oynamıyor... son zamanlarda bu oyuncularan biraz huyladım ayrıca zapotocny milli takım oyuncusu değil. Çek milli takımı Türkiye ayarında bir kadroya sahip!!! kadlec ve sivok alınabilir ama sivok orta sahada oynarsa defansif bir orta saha olabilir, sadece tahminle söylüyorum. o bölgede oynayacak oyuncunun ofansif özelliğide olmalı, oyunun cift yönünü oynayabilmeli....
iki tane yarım defans oyuncusu ile oynanmaz mı diye soran olursa; oynanır ama sürekli hucum yapmalısınız.. kapanan bir takım olmamalısınız... örnek barcelona...
şunu hiç bir zaman unutmayın transfer yapması kolay bir olay değil... paran dahi olsa Türkiye'ye kimse gelmiyor... ayrıca bizde parada yok....

bence alınabilirse Sampdoria'nın italyan defans oyuncusu alınmalı ismi aklıma gelmiyor... Çok iyi oyuncu... veya liverpol bırakırsa carragher alınmalı... tabi herkesten bir ses çıkıyor bu da benden çıkan ses önemli olan mantıklı birşeyler yapmak yoksa herkesi memnun etmek imkansız... carragher olmazda başkası olur....

Konu alperenkartal tarafından (20-05-2008 Saat 17:17 ) değiştirilmiştir..
alperenkartal Ofline   Alıntı ile Cevapla