Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-05-2008, 09:10   #7
okili

okili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
shawnodese´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
izinler şu anda anıtlar kurulunda. izin almadan mı yıkacaklar. izin yetişmediyse yapacak bir şey yok. İzin alınınca inşaata başlanacaktır.

Kural tanımazlık bazılarının doğasında olabilir ama ne yazık ki Beşiktaş'ın doğasında yok.

Burada eleştirenler yeni stad inşaatına başlandığı zaman her halde özür dilemeyide bilirler....

O stad yapılacak. Sonuçta sözün verildiği yer Beşiktaş Kongresi. Aklanmak için yalan atıyor diyen arkadaşlar, mevcut yönetim sözünü tutmazsa seneye ibra edilmez. Demirören soyadının hiç bir ağırlığı kalmaz Beşiktaş kulübünde ve Türkiye de.

Klavyeden ahkam kesmek kolay, ama bir proje için gerekli izninlerin alınma süreci 2-3 ay sürer. sadece sabırlı olmak gerek.

daha önce yazdıklarında yeni stad yapılması istemeyenler, şimdi proje başlamadı diye eleştiriyor. Yeni stad gereksinimini anladılar da o yüzden diye düşünmek istiyorum.

Bazı muhalif seslere rağmen o stad yapılacak, 1-2 ay geç olacaksa olsun ama yapılsın.

Bazıları Beşiktaşlıyım diyor, Beşiktaş a destek olmuyor, sadece engel olmasınlar yeter (Bu lafı üzerinize almanız için söylemiyorum, kongrede yer alan bazı gruplardan kastım), göreceksiniz o proje başlayacaktır.
Doğru söze ne gerek..Mantıklı Beşiktaş'lıları görmek sevindirici..