Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-05-2008, 21:38   #22
uMuT TaCiRi
Optik bArikAtı

uMuT TaCiRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benmi saçmalıyorum sen mi acaba?Başkalarına şak şakçılık yapacığına elini alda 2 başının arasına koy şöyle bir bak bakalım neler olmuş neler olmamış?Hiç birşey hatırlamıyorsan elinin altında internet var araştırırsın bulursun.Hani diyordun ya 19 Mayıs'ta stad yıkılıyor diye yırtınıyordun.O yönetim açıklıyorda açıklıyor.Al bakalım aşağıdaki açıklamalara bak ve tarihlerine bak..
19 Mayıs'tan 3 gün önce
Müjde geldi!

Kulübümüzün İnönü Stadı'nı yıkarak yapmayı planladığı yeni stat ve spor kompleksi projesi Beşiktaş Belediyesi tarafından onaylandı.

Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal projenin kendilerine geldiğini ve belediye meclisi tarafından onaylanarak Anıtlar Yüksek Kurulu'na gönderildiğini söyledi.

Kaynak: DHA

Kenan Öner 1 gün önce diyor stadımızda konser kutlamalar olacak!
Al sana açıklamalar.Ben senin kadar rahat olamıyorum yalan dolanlarla keşke senin gibi olsam diyecem ama Allah korusun!
Alıntı:
BLACKS-EAGLESS´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Umut taciri arkadaşım aşırı derecede saçmalıyorsun ve birilerinin dolduruşuna geliyorsun , Bu stad er geç yapılacak . Stada kazma vurma tarihi ertelendi bunu da yönetim açıkladı çünkü dosya anıtlar kurulunun önüne yeni gitti haziran sonuna kadar karar çıkar , azıcık relax ol bekle .

uMuT TaCiRi Ofline   Alıntı ile Cevapla