Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-05-2008, 11:04   #1
MetiN

MetiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başkent'te sıcak saatler

Başkent'te sıcak saatler
Click the image to open in full size.
Melih Gökçek, Cemal Aydın´a, "Birleşelim" önerisi yaptı.
23.5.2008

Ankaraspor Onursal Başkanı Melih Gökçek, Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın´a, "Birleşelim" önerisi yaptı, Aydın önce cevap vermedi, sonra sert tepki gösterdi.
Ankara’da son günlerde ortaya atılan bir iddia, sıcak saatlerin yaşanmasına neden oldu. Buna göre şu an amatör ligde mücadele eden Göztepe’nin Süper Lig’e çıkarılması için düğmeye basıldı. Bunun için İzmirli bir iş adamının Ankaraspor’un isim hakkını almak istediği ve bu kulübün Onursal Başkanı Melih Gökçek’in de araya girdiği ileri sürüldü. Gökçek’in Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın’a bir teklif yaparak, “Yönetimlerimizi birleştirelim, delegelerimiz de eşit sayıda olsun” mesajını ilettiği kaydedildi. Bir süre sessiz kalan Aydın ise dün yaptığı açıklamalarla konuya son noktayı koydu. “Ankaragücü kesinlikle pazarlık konusu değildir” ifadesini kullanan Sarı-Lacivertli ekibin başkanı şunları söyledi: “Ben sayın Melih Gökçek’in her açıklamasına cevap vermek zorunda değilim. Kendisi beni aramadı. Arayan herkes bana çok kolay ulaşabiliyor. Ben kendisinin telefonuna çıkmayacak kadar terbiyesiz birisi değilim, ancak o aramadı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı beni ilgilendirmiyor. Bunca işimin arasında bunlarla uğraşmak istemiyorum. Ancak konuşunca çok ağır konuşacağım.”

BesiktasForum.NET

.........
MetiN Ofline   Alıntı ile Cevapla