Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-05-2008, 12:30   #49
R€D-D€V!L-1903
junior-1903

R€D-D€V!L-1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alperenkartal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaş carew gittiyse yerine dhaa iyisini alacaksın senin gibiler ailton'u istiyor ismi olsun farketmez diyor... delgoda gitsin dedim yerine iyi oyuncu alınsın cazorlo'yu alsınlar delgoda'nun yerine. dikkat ettiysen ben fahrinin yerine inceman gelsin dedim. delgado'nun yerine cazorla gelsin.
hadiya ben ailtonu istemişim ya bir git tanımadan etmeden yorum yapma bu sitede beni herkes bilir beni tanımadan senin gibiler diyorsun kardeşim eğer bir futbolcu satacaksan daha iyisini alacaksın diyen benim git diğer yorumlarımı oku fener alex satmıyor biz nie delgado satıyoruz ? eğer delgado satacaksan aimar riquelme falan alabileceksen tamam satalım ama biz carew sattık youla gibi adam aldık şimdi bobo gitcek diyorlar yerine bebe geleck bu mudur yani ? alacaklarsa adam gibi oyuncu alacaklar yıllardır ilhanları nihattarı sattık para için şampiyonluklar gitti şunu kabul edin delgadoyu satarsak daha iyisi gelmeyecek bu bir hayal boşuna kendinizi kandırmayın büyük takım olmak iin sattıgın oyuncunun daha kalitesini almak gerkeir bizdede o olmadıgına göre bu beceriksiz yönetim onu yapamaycağına göre boşuna satmaya gerek yok

Konu R€D-D€V!L-1903 tarafından (25-05-2008 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir..
R€D-D€V!L-1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla