Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-05-2008, 19:58   #88
B J Kerem

B J Kerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
burki8686´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
aynı seyler seriç içinde geçerlimi?insallah kadleci alırlar
bilmiyorum geçerli mi değil mi ama seriç için forumda soylenenlere de bakmamak lazım bence sadece adam 4 sene italya liginde oynamış ve unutmayalım ki cisse yi aldığımız zamanda psg liler hayatımda gordugum en rahat çalım yiyen oyuncu falan diyordu yada tello için sonunda kurtulduk diyorlardı ne oldu sonucta? Boş adamı son 3 şampiyonada milli takıma çağırırlar mı sence?zaten alırsak 1+1 yıllık olacak sozlesmesi ve bonservis ucretide odemedik.Unutmayalım ki CL de değiliz bu sene bukadar transferi bir arada yapmamız akıllıca olmaz. şuanda kadroya bakarsak bana göre cok iyi alınacak bir turk orta sahayla beraber bu selçuk inan,mehmet topuz yada ugur inceman olacak.

kale:rüştü,hakan,murat

defans:i .toraman,serdar kurtulus,g.zan,zapo,i.uzulmez,seric(kobiasvili),i. uzulmez,ali tandoğan,tuna,emre özkan

orta saha: serdar özkan,tello,cisse,sivok,aydın,delgado,mehmet topuz(ugur inceman,selçuk),mehmet sedef,fahri tatan

forvet:holosko bobo nobre batuhan adem büyük can erdem

her mevkiye bana göre en az 2 oyuncu var ve yedeklerin bile her an oyuna girip oyunu değiştirebileceğini görebiliyoruz.ozkaynaklara değer verilmeli ve kadroda daha fazla sure almalılar diye dusunuyorum