Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-05-2008, 07:46   #1
Burcu_BJK1903
Banned

Burcu_BJK1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 'Taraftarın kalbine mi insin...'

FANATİK sordu: Gelecekteki planların nedir, 2 yıl daha Beşiktaş'ta oynar mısın? İbrahim yanıtladı: Oynarım ama açıklamak istemiyorum! Taraftarın kalbine mi insin!
27.5.2008

‘Türkiye’de adettir!’
İbrahim Üzülmez... 8 yıldır Beşiktaş’ta görev yapan tecrübeli futbolcu taraftarları hiç memnun edemedi. Eleştirildi, ıslıklandı, hocalar değişti ancak 19 numaralı forması hep sırtındaydı. Anthony Seriç transferi sonrasında yeni sezonda yedek beklemesi düşünülen Üzülmez, FANATİK’e konuştu. Söz İbrahim Üzülmez’de: İnşallah aldığımız tüm yabancı futbolcular iyi çıkar. Türkiye’de adettir. Yabancı omuzlarda karşılanır, giderken valiziyle başbaşadır... Rekabet bizi şampiyonluğa götürecek en önemli unsur.

‘Bosque beni seçti’
Benim Beşiktaş’taki sekizinci senem. Yerime birçok transfer yapıldı ancak ben oynadım. Juan Fran geldiğinde İspanya’nın en iyi sol kanat oyuncusuydu. İspanya Milli Takımı’na çağrılıyordu. Hocamız da İspanyol’du ama ben oynadım. Bu takımın kaptanı olarak Seriç’e en çok yardımcı olacak futbolcu benim. Eğer yedek kalırsam, arkadaşlarım sahaya çıkarken en büyük morali desteği ben veririm. Umarım yabancı transferlerimiz, katkıda bulunur. Camiamızın bu sezon şampiyonluğa çok ihtiyacı var... l

2000’den bu yana Beşiktaş’ta
Nevio Scala döneminde Beşiktaş’a transfer olan İbrahim Üzülmez, ilk maçında Pascal Nouma’ya yaptığı asistle alkış almıştı. Bugün Beşiktaş’ta Siyah-Beyazlı formayla şampiyonluk yaşamış tek isim o...

Yönetime İSYAN, İnadına TORAMAN
Burcu_BJK1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla