Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-05-2008, 17:41   #239
samet1903

samet1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
lepido´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
izmir'de oturuyorum, istanbul'da 2004-2006 arasında 2 yıl bulundum ve yıllık 2000 ytl vererek 2 yıl kombine satın aldım, her yıl minimum 1 orijinal forma alırım, eski adı bjk store yeni adı kartal yuvası'ndan aldığım diğer bjk ürünlerini saymıyorum, istanbul'da olabilsem kombinem yine hazır, ee bunların yanında ruhtan çok bahsediliyor ya herhalde manyak değilim bir takımın kombinesini ve ürünlerini alıyorsam az çok ruhum da vardır, ama tek bir sorunum var; benim gibi 50000 kişi biraraya gelse bir türlü 132 desibel ses çıkaramıyoruz, büyük sorun ama ne yapalım, bizim katkımız da naçizhane bu kadar...

BUNLARDA MALİ ACIDAN YARARDIN .. AMA ÇARŞININ YAPTIGINI ABİLERİN YAPTIGINI KİMSE YAPAMAZ BENDE YAPAMAM YADA BASKA BİR BESİKTASLI BNMDE ÖYLE OTURDUGUM YERDEN ELEŞTİRMEYE HAKKIM YOK BASKALARININDA ! .. 132 DESİBELLE OLMUYOR.. ADAMLAR BESİKTAS İCİN GENCLİGİNİ HEBA ETMİŞ TÜRKİYENİN DÖRT BİR YANINI DOLAŞMIS KÜCÜCÜK OTOBÜSLERE 60 KİŞİ TIKLIM TIKLIM DOLDURULURKEN HEMDE BASKA TAKIMLARIN LÜKS OTOBÜSLERLE GİTTİGİ DEPLASMANA .. 90 LI YILLARDA BESİKTAS SEMTİNİ KORUMAK İCİN KAPALIYI FENERE KAPTIRMAMAK İCİN SABAHLAMIŞLAR CANLARINI ORTAYA KOYMUŞLAR KACIMIZ BUNLARI YAPABİLİR ?? NE KOMBİNE ALMAK NE FORMA ALMAK BU KLUBE YARARDIR BESİKTASA DEGİL .. KLUBE YAPTIGIN YARARIN HİÇBİR FAYDASI YOKTUR YA ÇÖPE ATARLAR YADA CEBE